Sinuzym

Sinuzym

miejsce
w rankingu

--

Sinuzym
0.0
opinii: 0
Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Czytaj artykuł
Bolesny problem

Bolesny problem

Czytaj artykuł
Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Sinuzym

Producent:

Opis:

Sinuzym to preparat dostępny w postaci kapsułek. To suplement diety rekomendowany dla wszystkich pacjentów, którzy mają problem z odpowiednim funkcjonowaniem zatok przynosowych. Preparat wykazuje działanie przeciwzapalne i przeciwobrzękowe. Sinuzym został opracowany tak, by pozytywnie wpływał na kondycję naczyń krwionośnych. Preparat przeznaczony jest do stosowania doustnego.

Skład:

W składzie kapsułek Sinuzym znajdują się następujące substancje: bromelaina, ekstrakt z kwiatów bzu czarnego, rutozyd.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się przyjmować 2-4 kapsułki na dobę.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - Zatoki i nos

Specyfik Sinuzym został dołączony do kategorii Ból wraz z tagami: zatoki, Zatoki i nos. Wytwórcą produktu Sinuzym jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka preparatu Sinuzym jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Sinuzym oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Sinuzym można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Sinuzym. Specyfik Sinuzym został dodany do bazy danych w dniu 2015-09-02 23:42. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Sinuzym to prosimy o napisanie swojej recenzji. Portal Supple.PL współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania Sinuzym. Jeżeli utworzysz opinię na temat specyfiku Sinuzym to z pewnością pomożesz wielu ludziom.