Olejek Z Drzewa Herbacianego

Olejek Z Drzewa Herbacianego

miejsce
w rankingu

--

Olejek Z Drzewa Herbacianego
5.0
opinii: 1
Jak leczyć atopowe zapalenie skóry w naturalny sposób?

Jak leczyć atopowe zapalenie skóry w naturalny sposób?

Czytaj artykuł
Atopowe zapalenie skóry – jak pielęgnować bardzo suchą i wrażliwą skórę?

Atopowe zapalenie skóry – jak pielęgnować bardzo suchą i wrażliwą skórę?

Czytaj artykuł
Zimowa ochrona

Zimowa ochrona

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • izka 2015-09-14 23:09

  Tutaj widzę, że ten olejek, który macie na stronie jest strasznie drogi. Ja kupiłam swój za 5zł w aptece i jest bardzo wydajny mimo małego opakowania. Co do samego olejku z drzewa herbacianego to jest to coś fantastycznego dla wszystkich osób, które mają problemy z cerą. Mówię tutaj o eczmie, AZS, trądziku różowatym i zwykłym. Ja miałam AZS, ale codzienne przemywanie twarzy tym olejkiem pomogło mi oczyścić skórę. Nie dość, że nie mam AZS to jeszcze moja cera jest niemal doskonała. Pamiętajcie, że dieta też ma dużo do powiedzenia w kwestii naszej skóry. najlepiej zrezygnujcie całkowicie z nabiału.

 • Zapoznaj się z ulotką Olejek Z Drzewa Herbacianego

  Producent:

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - Dermatologia

  Preparat Olejek Z Drzewa Herbacianego został dołączony do kategorii Dermokosmetyki wraz z tagami: zdrowie, Dermatologia. Wytwórcą specyfiku Olejek Z Drzewa Herbacianego jest , który również jest wytwórcą takich produktów jak . Ulotka specyfiku Olejek Z Drzewa Herbacianego jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Olejek Z Drzewa Herbacianego oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Olejek Z Drzewa Herbacianego można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Olejek Z Drzewa Herbacianego. Specyfik Olejek Z Drzewa Herbacianego został dołączony do bazy danych w dniu 2015-09-06 22:05. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Olejek Z Drzewa Herbacianego to prosimy o dodanie swojej opinii. Nasza strona współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat używania Olejek Z Drzewa Herbacianego. Jeżeli utworzysz opinię na temat specyfiku Olejek Z Drzewa Herbacianego to z pewnością pomożesz wielu ludziom.