Olejki – najlepszy sposób na poprawę kondycji włosów

Olejki – najlepszy sposób na poprawę kondycji włosów

Czytaj artykuł
Jak depilować twarz?

Jak depilować twarz?

Czytaj artykuł
Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Celina 2016-02-17 16:45

  Fantastyczna maska. Cena fantastyczna. Zapach dobrej jakości budyniu waniliowego uprzyjemniał zabieg "maskowania" włosów. Wydajność dość dobra jak na taka pojemność. Opakowanie fajne z dużą powierzchnia wydobycia produktu- czyli z dużą dziura do wkładania palców. Polecam.

 • Fanka 2015-08-11 16:24

  Polecam! Mi pomógł przy moich długich i już trochę zniszczonych włosach. Od czasu do czasu go stosuję, jak widzę że ich stan zaczyna się pogarszać.

 • Ulka 2015-08-11 16:21

  Średnio pomocna przy włosach suchych i zniszczonych. Szybko się wchłania i podobnie jest z efektem, szybko znika owo nawilżenie! Jak dla mnie to nic ciekawego ..

 • Suplementy poprawiające kondycję naszej skóry

  Suplementy poprawiające kondycję naszej skóry

  Czytaj artykuł
  Kasza jaglana - jak jej nie kochać?

  Kasza jaglana - jak jej nie kochać?

  Czytaj artykuł
  Sztuka dobrego biegania

  Sztuka dobrego biegania

  Czytaj artykuł
 • Odnisa 2015-05-21 18:11

  Hair mask with Milk Protein pomógł mi przywrócić dawny blask moich włosów. Bardzo mi się to podoba i sądzę, że to zawsze mi pomoże bo tak na prawdę ma siłę i dzięki temu czuje się lepiej. Pomaga mi to bardzo i jestem zadowolona z tego na 120%! Oby tak dalej, bo moje włosy czasami potrzebują porządnych odżywek!

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb kallos

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Latte, Hair mask with Milk Protein został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: do włosów, maska, do włosów koloryzowanych, do włosów zniszczonych, do włosów suchych, odżywki, pielęgnacja włosów. Wytwórcą specyfiku Latte, Hair mask with Milk Protein jest Kallos, który również jest producentem takich preparatów jak Keratin, Latte, Hair mask with Milk Protein. Ulotka specyfiku Latte, Hair mask with Milk Protein jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Latte, Hair mask with Milk Protein oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego obrazki. Specyfik Latte, Hair mask with Milk Protein można dostać bez recepty.