Masaż endermologiczny – najlepszy sposób na walkę z cellulitem

Masaż endermologiczny – najlepszy sposób na walkę z cellulitem

cellulit

Z cellulitem zmaga się niemal każda kobieta i co ważne defekt ten nie jest jedynie bolączką osób z nadwagą. Dlaczego powstaje cellulit? Czynników powodujących powstawanie „pomarańczowej skórki” jest bardzo wiele – jednym z nich są zmiany hormonalne dotykające kobiety w okresie ciąży i menopauzy, a także siedzący tryb życia, zaburzenia w krążeniu krwi i limfy czy źle skomponowana dieta.

Choć cellulit pojawia się niemal z dnia na dzień, jego skuteczna redukcja nie jest wcale prosta. Dieta antycellulitowa, ćwiczenia czy kosmetyki przeciw cellulitowi to za mało, aby móc cieszyć się pięknym i gładkim ciałem bez szpecących wygląd niedoskonałości.

Jak pozbyć się cellulitu?

Obecnie najskuteczniejszą metodą redukcji cellulitu jest masaż próżniowy. Endermologia daje zaskakujące efekty zarówno w przypadku zaawansowanych form cellulitu, jak i jego stadiów początkowych. Masaż próżniowy ma także inne zalety – oprócz redukcji cellulitu wykazuje także działanie wyszczuplające, modeluje sylwetkę, redukuje widoczność rozstępów oraz ujędrnia i odmładza skórę. Po zabiegu skóra jest lepiej ukrwiona i dotleniona oraz następuje usprawnienie krążenia limfy, co dodatkowo wpływa na zachowanie dobrego zdrowia. Nadrzędną korzyścią płynącą z masażu endermologicznego jest jego działanie detoksykacyjne i relaksujące, dzięki czemu poprawie ulega także nasze samopoczucie.

Endermologia daje gwarancję skuteczności, terapii antycellulitowej, która może być stosowana niemal w każdym wieku. W przypadku kobiet z nadwagą masaż próżniowy dodatkowo stymuluje procesy spalania tkanki tłuszczowej, redukuje powstałe w wyniku rozciągania skóry rozstępy i pomaga uniknąć efektu obwisłej skóry, który pojawia się po zakończeniu terapii odchudzających. Ogromną zaletą zabiegu jest jego bezbolesność oraz nieinwazyjny charakter, a także szybki efekt – już po kilku zabiegach skóra odzyskuje gładkość, jędrność i sprężystość, a także zachwyca młodzieńczym blaskiem.

Jeżeli chcesz, aby Twoje ciało stało się Twoją ozdobą, skorzystaj z usług najlepszego gabinetu medycyny estetycznej New Life. Endermologia Kraków zapewni Ci możliwość skorzystania z najnowszej generacji urządzeń oraz doświadczenia profesjonalistów, którzy zapewnią Ci gwarancję najlepszych efektów zabiegów oraz ich pełnego bezpieczeństwa.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - cellulit

Ozonella

4.888 opinii:
Ozonella to kosmetyk w postaci płynu na bazie oliwy z oliwek, zawierający ozon. Produkt Ozonella...
Zobacz ofertę

Olimp Therm Line HydroFast

4.7311 opinii:
Tabletki Olimp Therm Line HydroFast to suplement diety przeznaczony dla osób...
Zobacz ofertę

Adipobon mono

4.717 opinii:
Adipobon mono to suplement diety wspomagający odchudzanie oraz redukcję cellulitu. Kapsułki...
Zobacz ofertę

Cellinea

4.676 opinii:
Cellinea - bez cellulitu szybko i tanio Cellinea to suplement diety dostępny w postaci...
Zobacz ofertę

Rilastil Lipofusion

4.676 opinii:
Rilastil Lipofusion to kosmetyk w postaci płynu, którego pojedyncza porcja jest...
Zobacz ofertę

HydrOFF

4.676 opinii:
Suplement diety HydrOFF wspomaga proces eliminacji nadmiaru wody z organizmu oraz szkodliwych...
Zobacz ofertę

Aliness Detox Complex

4.610 opinii:
Suplement diety Aliness Detox Complex to kapsułki wspomagające proces odchudzania i...
Zobacz ofertę

Cellulit Stop

4.577 opinii:
Kapsułki Cellulit Stop to suplement diety rekomendowany w szczególności dla...
Zobacz ofertę

Capivit Anti-Cellulite

4.449 opinii:
Suplement diety Capivit Anti-Cellulite wspomaga walkę z cellulitem, metabolizm oraz proces...
Zobacz ofertę

Treści znajdujące się w serwisie supple.pl powstały po to, aby polepszyć kontakt jego Użytkownika z lekarzem, a nie po to, aby go zastąpić. Wynika to z informacyjno-edukacyjnego charakteru serwisu. Jeszcze przed zastosowaniem się do porad opartych na wiedzy specjalistycznej, w tym zwłaszcza medycznej, a zawartych w prowadzonym przez nas Serwisie wskazane jest bezwzględne zasięgnięcie opinii lekarza. Administrator nie ponosi konsekwencji wynikających z praktycznego wykorzystania zawartych w Serwisie informacji.