Żel antybakteryjny do rąk w tubie

Żel antybakteryjny do rąk w tubie

miejsce
w rankingu

Żel antybakteryjny do rąk w tubie
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Thumb anida

Opis:

Żel antybakteryjny do rąk Anida rekomendowany jest dla osób, które cenią sobie wysoką jakość higieny osobistej. Skład preparatu został opracowany tak, by żel nawilżał i wygładzał skórę. Żel antybakteryjny Anida dostępny jest w małym opakowaniu, które idealnie zmieści się do torebki.

Skład:

W składzie żelu antybakteryjnego Anida znajdują się następujące substancje: Alcohol Denat., Betaine, Glycerin, Aqua, Hydrogenated Castor Oil, Aloe Vera Extract, Carbomer, Tea, Parfum, Linalool.

Dawkowanie:

Żel należy aplikować na suche dłonie. Niewielką ilość wetrzeć w skórę dłoni.

Drzeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Żel antybakteryjny do rąk w tubie

0.00 opinii:
Żel antybakteryjny do rąk Anida rekomendowany jest dla osób, które cenią sobie...
czytaj dalej »

Żel antybakteryjny do rąk Anida rekomendowany jest dla osób, które cenią sobie... czytaj dalej »

Specyfik Żel antybakteryjny do rąk w tubie został zapisany do kategorii Higiena wraz z tagami: w podróży, antybakteryjny żel. Wytwórcą produktu Żel antybakteryjny do rąk w tubie jest Scan Anida, który również jest producentem takich preparatów jak Emulsja Micelarna do mycia twarzy, Woman Anti-perspirant roll-on , Krem ochronno – pielęgnacyjny, Krem do rąk i paznokci z olejkiem arganowym, Żel antybakteryjny do rąk w tubie. Ulotka preparatu Żel antybakteryjny do rąk w tubie jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Żel antybakteryjny do rąk w tubie oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Specyfik Żel antybakteryjny do rąk w tubie można kupić bez recepty.