Dobenox Forte

Dobenox Forte

miejsce
w rankingu

Dobenox Forte
0.0
opinii: 0
Antyperspirant dla mężczyzn. Zobacz, czym powinien charakteryzować się dobry męski dezodorant!

Antyperspirant dla mężczyzn. Zobacz, czym powinien charakteryzować się dobry męski dezodorant!

Czytaj artykuł
Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Czytaj artykuł
Szkodliwe dodatki do żywności

Szkodliwe dodatki do żywności

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Dobenox Forte to lek dostępny w formie tabletek. Preparat chroni przed powstawaniem zastojów w naczyniach krwionośnych oraz poprawia przepływ żylny. Specjalny skład preparatu chroni naczynia krwionośne - zmniejsza ich przepuszczalność oraz zmniejsza lepkość krwi i osocza. Lekarze zalecają swoim pacjentom stosować tabletki Dobenox Forte w objawowym leczeniu żylaków. Preparat przeznaczony jest do stosowania doustnego.

Skład:

W składzie tabletek Dobenox Forte znajdują się następujące substancje: wapnia dobezylan jednowodny (substancja czynna), celuloza mikrokrystaliczna, skrobia ziemniaczana, laktoza jednowodna, talk, magnezu stearynian, krzemionka koloidalna bezwodna, hypromeloza, polidekstroza, tytanu dwutlenek (E 171), talk, maltodekstryna, średniołańcuchowe trójglicerydy.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat przeznaczony jest do stosowania doustnego. Lek należy przyjmować po posiłku.

Drzeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat nie jest przeznaczony dla pacjentów, u których zdiagnozowano niewydolność nerek lub u pacjentów, u których zdiagnozowano chorobę wrzodową żołądka lub/i dwunastnicy.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Heparin Hasco

5.01 opinii:
Heparin Hasco to preparat dostępny w postaci żelu. Wskazaniem do stosowania żelu są następujące...
czytaj dalej »

Heparin Hasco to preparat dostępny w postaci żelu. Wskazaniem do stosowania żelu są następujące... czytaj dalej »

Aspifox

5.02 opinii:
Aspifox to lek dostępny w formie tabletek. Wskazaniem do stosowania leku Aspifox jest prewencja...
czytaj dalej »

Aspifox to lek dostępny w formie tabletek. Wskazaniem do stosowania leku Aspifox jest prewencja... czytaj dalej »

5.02 opinii:

Padma Basic

5.02 opinii:
Padma Basic to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. W składzie preparatu znajdują się...
czytaj dalej »

Padma Basic to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. W składzie preparatu znajdują się... czytaj dalej »

Acesan

5.01 opinii:
Acesan to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności polecany jest dla...
czytaj dalej »

Acesan to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności polecany jest dla... czytaj dalej »

5.01 opinii:

Specyfik Dobenox Forte został przyporządkowany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: Żyły, zdrowie, układ krążenia. Wytwórcą preparatu Dobenox Forte jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka produktu Dobenox Forte jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Dobenox Forte oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego obrazki. Produkt Dobenox Forte można kupić bez recepty.