Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Czytaj artykuł
Ekstremalny sport sposobem na nudę!

Ekstremalny sport sposobem na nudę!

Czytaj artykuł
Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Durex Play O to preparat dostępny w postaci żelu. Preparat stymuluje strefy intymne i uwrażliwia. Żel pobudza zmysły i pozwala osiągnąć tak satysfakcjonujący organizm, jak nigdy dotąd.

Skład:

W składzie żelu Durex Play O znajdują się następujące substancje: Propylene Glycol, Hydroxyethyl Cellulose, L-Arginine, Purac PH90, Methyl Paraben, Multisensate Flavouring Coolact P, PEG 40 Hydrogenated Castor Oil, Deionised/Purified Water.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Durex Play O

0.00 opinii:
Durex Play O to preparat dostępny w postaci żelu. Preparat stymuluje strefy intymne i uwrażliwia....
czytaj dalej »

Durex Play O to preparat dostępny w postaci żelu. Preparat stymuluje strefy intymne i uwrażliwia.... czytaj dalej »

Preparat Durex Play O został zapisany do kategorii Inne wraz z tagami: suchość pochwy, durex, żel stymulujący. Producentem specyfiku Durex Play O jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka preparatu Durex Play O jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Durex Play O oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Durex Play O można dostać bez recepty.