Odżywka do rzęs - jak sprawdzić czy jest dobra?

Odżywka do rzęs - jak sprawdzić czy jest dobra?

Czytaj artykuł
Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Czytaj artykuł
Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • kaja 2016-03-01 15:25

  Peeling ma rewelacyjny zapach.Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

 • Lea 2015-05-01 14:57

  U mnie ten krem w ogóle się nei sprawdza :/ Chciałam nawilżyć tylko moją twarz, ale efekt mizerny - moim zdaniem są lepsze rozwiązania.

 • Wiktoria W. 2015-04-20 10:17

  Bardzo dobrze masło do ciała. Czuć pielęgnacje i jakby regeneracje. O wiele lepiej ten element ciała później wygląda. Sweet Secret działa bardzo dobrze!

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb farmona

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Sweet Secret został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: masło do ciała, uniwersalne, oliwki, mleczka, kremy, balsamy, Pielęgnacja ciała. Wytwórcą produktu Sweet Secret jest Farmona, który również jest producentem takich preparatów jak Sweet Secret, Tutti Frutti, Radical, Tutti Frutti , Radical . Ulotka specyfiku Sweet Secret jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Sweet Secret oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Sweet Secret można kupić bez recepty.