Shadow Pigment

Shadow Pigment

miejsce
w rankingu

Shadow Pigment
2.33
opinii: 3
Zalety kosmetyków mineralnych

Zalety kosmetyków mineralnych

Czytaj artykuł
BB, CC, czy DD - w poszukiwaniu idealnego kremu

BB, CC, czy DD - w poszukiwaniu idealnego kremu

Czytaj artykuł
Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Olka3 2015-08-08 11:00

  Rzeczywiście Shadow Pigment działa bardzo dobrze i cieszę się z tego. Jednak mógłby taniej kosztować, bo ta cena teraz jest fatalna!

 • Ania9 2015-08-08 11:00

  Jako tako działa jednak znam lepsze środki, z których miałam okazje korzystać. Ten nie jest najlepszy..

 • FF 2015-04-16 23:50

  Moim zdaniem trwałość takich pigmentów jest bardzo mała :/ Zawiodłam się, w szczególności iżcena jest dość spora, a ma dużo pozytywnych komentarzy na necie. Moim zdaniem, kolor także nie odpowiada tym opisywanym na opakowaniu.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb mac

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Shadow Pigment został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: pigment do powiek, cienie, makijaż. Wytwórcą preparatu Shadow Pigment jest MAC, który również jest wytwórcą takich produktów jak Shadow Pigment, Studio Fix Fluid SPF 15, Powder Blush, Pro Longwear Concealer, Blot Powder Pressed. Ulotka produktu Shadow Pigment jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Shadow Pigment oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Shadow Pigment można dostać bez recepty.