Wszystko o depilacji woskiem

Wszystko o depilacji woskiem

Czytaj artykuł
Domowe sposoby na piękne i lśniące włosy

Domowe sposoby na piękne i lśniące włosy

Czytaj artykuł
Kolorowe soczewki a suchość oka?

Kolorowe soczewki a suchość oka?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Justyna 2015-08-14 10:53

  Jestem z niego całkiem zadowolona. Szampon wpłynął na poprawę struktury moich włosów, teraz są nieco bardziej nawilżona i mocniejsze. Wyglądają znacznie lepiej

 • Wiola1 2015-08-14 10:50

  Efektu na moich włosach niestety nie zauważyłam

 • Weronika.P 2015-04-29 13:40

  Stosowałam ten szampon przez 2 miesiące i jestem w gruncie rzeczy zadowolona. Włosy po wielu farbowaniach były już nieco zniszczone, a nie chciałam aby ten stan się jeszcze pogorszył - dlatego postanowiłam kupić szmapon. Włosy stały się po nim nieco bardziej elastyczne i zregenerowane.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb wella pro series

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Repair Shampoo został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: do włosów, szampon, szampon do włosów, do włosów koloryzowanych, do włosów zniszczonych, do włosów suchych, szampony, pielęgnacja włosów. Producentem specyfiku Repair Shampoo jest Wella Pro Series, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Repair Conditioner, Repair Shampoo. Ulotka preparatu Repair Shampoo jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Repair Shampoo oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego obrazki. Produkt Repair Shampoo można kupić bez recepty.