Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czytaj artykuł
Skóra właściwie zadbana

Skóra właściwie zadbana

Czytaj artykuł
Koenzym Q10

Koenzym Q10

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • anita 2016-02-26 11:44

  Jest dobry dla cery trądzikowej - a przynajmniej na moją dobrze działa, bo nie powoduje wysypu kolejny krost, wągrów i innych tego typu niespodzianek.

 • Alexy 2015-08-07 11:10

  Kiedy po raz pierwszy to użyłam, myślałam, że to najlepszy środek, który może tylko być na świecie jednak po kilku tygodniach już nie był taki dobry. Później widać, że tylko w gruncie rzeczy nawilża i nic więcej nie daje.

 • Natalia W. 2015-08-07 11:07

  Skutecznie matuje i dodaje mi kobiecości. Jestem szczęśliwa, że na to trafiłam, ponieważ teraz o wiele lepiej wyglądam i wiem, że wygląd dużo daje!

 • Dlaczego układ immunologiczny jest tak ważny?

  Dlaczego układ immunologiczny jest tak ważny?

  Czytaj artykuł
  Działanie soli

  Działanie soli

  Czytaj artykuł
  Syrop na kaszel – jaki wybrać?

  Syrop na kaszel – jaki wybrać?

  Czytaj artykuł
 • Opinia użytkownika 2015-04-20 15:08

  Kolor za ciemny i nienaturalny, widać odrazu, ze coś jest na twarzy

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb nivea visage young

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Pure Effect, Matt Beauty został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: krem matujący, krem, podkład, krem nawilżający, kremy bb, kremy tonujące, kremy brązujące, Pielęgnacja twarzy. Producentem specyfiku Pure Effect, Matt Beauty jest Nivea Visage, który również jest wytwórcą takich produktów jak Kremowy żel do mycia twarzy, Natural Beauty, Piękno i Perfekcja , Nivea Visage, Nivea Visage. Ulotka specyfiku Pure Effect, Matt Beauty jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Pure Effect, Matt Beauty oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Preparat Pure Effect, Matt Beauty można dostać bez recepty.