Perfect Skin

Perfect Skin

miejsce
w rankingu

Perfect Skin
4.33
opinii: 3
Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czytaj artykuł
Jak pozbyć się zaskórniaków domowymi sposobami?

Jak pozbyć się zaskórniaków domowymi sposobami?

Czytaj artykuł
Jak depilować twarz?

Jak depilować twarz?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Anita 2015-07-05 20:28

  Perfect Skin to jest jedyny środek z którego korzystam tak ze 100% zadowoleniem. Daje radę i cieszę się jak widzę efekt jego działania. Oby tak dalej :)

 • Olivia 2015-07-05 20:27

  Moja skóra teraz się zmieniła. Super ją odmieniłam i teraz nawet mojemu chłopakowi się podoba jeszcze bardziej! To jest super i dzięki temu wiem, że warto jest to stosować!

 • Dianka 2015-07-04 22:02

  Nie polecam tych fluidów .. Źle wyglądają na mojej twarzy, do tego kolor nie pasuje do cery białej

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb bell

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Preparat Perfect Skin został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: fluidy, podkłady, makijaż. Producentem produktu Perfect Skin jest Bell, który również jest producentem takich preparatów jak 2Skin Pocket, Permanent Make-Up Lip Tint, French Manicure, Diamond Eyes Mousse, Perfect Skin. Ulotka specyfiku Perfect Skin jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Perfect Skin oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego obrazki. Specyfik Perfect Skin można dostać bez recepty.