Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Oliprox to specjalistyczny lakier do paznokci w postaci wodnitego żelu, który stosowany jest w leczeniu grzybiczy paznokci. Preparat chroni przed zakażeniem grzybiczym oraz wspomaga leczenie. Preparat mobilizuj płytkę paznokciową do wzrostu oraz tworzy na powierzchni paznokcia niewidoczną warstwę ochronną, która chroni delikatną płytkę przed działaniem szkodliwych mikroorganizmów. Należy jednak pamiętać, że żel Oliprox przeznaczony jest wyłącznie do stosowania zewnętrznego na płytkę paznokciową! Wystarczy niewielka ilość lakieru, by paznokcie odżyły.

Skład:

W składzie lakieru do paznokci Oliprox znajdują się następujące substancje: Alcohol Denat, Aqua, Octyldodecanol, Peg-12 Dimethicone, Helianthus Annuus Seed Oil, Piroctone Olamine, Climbazole, Triethanolamine, Carbomer, Rosmarinus Officinalis Extract, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Cocamidopropyl Hydroxysultaine.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat należy aplikować na płytkę paznokciową raz lub dwa razy dziennie.

Drzeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Proftin-M

4.52 opinii:
Proftin-M to preparat dostępny w postaci zasypki. Preparat rekomendowany jest dla osób,...
czytaj dalej »

Proftin-M to preparat dostępny w postaci zasypki. Preparat rekomendowany jest dla osób,... czytaj dalej »

Clotrimazolum GSK

4.01 opinii:
Clotrimazolum GSK to lek dostępny w postaci kremu. Preparat przeznaczony jest do stosowania...
czytaj dalej »

Clotrimazolum GSK to lek dostępny w postaci kremu. Preparat przeznaczony jest do stosowania... czytaj dalej »

Oliprox

0.00 opinii:
Oliprox to specjalistyczny lakier do paznokci w postaci wodnitego żelu, który stosowany...
czytaj dalej »

Oliprox to specjalistyczny lakier do paznokci w postaci wodnitego żelu, który stosowany... czytaj dalej »

0.00 opinii:

Lamisilatt 1

0.00 opinii:
Lamisilatt 1 to preparat dostępny w postaci płynu. Płyn przeznaczony jest do stosowania na...
czytaj dalej »

Lamisilatt 1 to preparat dostępny w postaci płynu. Płyn przeznaczony jest do stosowania na... czytaj dalej »

Preparat Oliprox został przyporządkowany do kategorii Higiena wraz z tagami: Grzybica paznokci, Grzybica pachwin, lakier do paznokci, antybakteryjny, lek przeciwgrzybiczy. Producentem specyfiku Oliprox jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka preparatu Oliprox jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Oliprox oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego obrazki. Preparat Oliprox można kupić bez recepty.