Suplementy poprawiające kondycję naszej skóry

Suplementy poprawiające kondycję naszej skóry

Czytaj artykuł
Moda na niemycie włosów

Moda na niemycie włosów

Czytaj artykuł
Jak depilować twarz?

Jak depilować twarz?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Oxy 2015-08-08 10:03

  Kiedyś to na mnie bardzo dobrze działało, jednak później już coraz słabiej działa, bo skóra się przyzwyczaja niestety.

 • Nocca 2015-08-08 09:58

  Ten krem daje bardzo duże nawilżenie. Doskonale działa i cieszę się, że zawsze mogę szybko i skutecznie poczuć się lepiej z tym :)

 • Ewa.L 2015-04-29 01:45

  Stosuję go do twarzy i jak najbardziej mogę go każdemu polecić :) Osobiście uważam że to bardzo dobre rozwiązanie gdy ma ktoś problemy z suchą skórą.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb filomed

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Preparat Krem nawilżający tradycyjny został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: kremy na noc, kremy na dzień, kremy uniwersalne, kremy do cery w każdym wieku, Pielęgnacja twarzy. Wytwórcą produktu Krem nawilżający tradycyjny jest Filomed, który również jest wytwórcą takich produktów jak Krem nawilżający tradycyjny, Mydlnica Lekarska. Ulotka specyfiku Krem nawilżający tradycyjny jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Krem nawilżający tradycyjny oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Krem nawilżający tradycyjny dostępny jest bez recepty.