Slimastick

Slimastick

miejsce
w rankingu

Slimastick
4.5
opinii: 2
Mity dotyczące odchudzania

Mity dotyczące odchudzania

Czytaj artykuł
Sposoby na odchudzanie po trzydziestce

Sposoby na odchudzanie po trzydziestce

Czytaj artykuł
Gwiazdorski sposób na szczupłą sylwetkę – dieta pudełkowa

Gwiazdorski sposób na szczupłą sylwetkę – dieta pudełkowa

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Ulka 2016-04-01 13:34

  To nie jest preparat odchudzający, natomiast jego działanie znacznie poprawiło mój metabolizm.Polecam!

 • Justyna 2016-03-03 14:52

  Skuteczny błonnik o przyjemnym smaku.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  Slimastick to preparat dostępny w postaci saszetek. Slimastick rekomendowany jest dla osób z nadwagą, które chcą osiągnąć prawidłową masę ciała. W składzie preparatu znajduje się witamina B2, która utrzymuje prawidłowy metabolizm energetyczny. Błonnik ułatwia zgubić zbędne kilogramy.

  Skład:

  W składzie saszetek Slimastick znajdują się następujące substancje: błonnik pokarmowy z korzenia cykorii, glukomannan, witamina B2 (ryboflawina) .

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Osobom dorosłym zaleca się przyjmować trzy saszetki dziennie. Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance wody i wypić natychmiast po rozpuszczeniu.

  Drzeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Slimastick

  4.52 opinii:
  Slimastick to preparat dostępny w postaci saszetek. Slimastick rekomendowany jest dla osób...
  czytaj dalej »

  Slimastick to preparat dostępny w postaci saszetek. Slimastick rekomendowany jest dla osób... czytaj dalej »

  Produkt Slimastick został zapisany do kategorii Odchudzanie wraz z tagami: nadwaga, odchudzanie, Błonnik. Wytwórcą preparatu Slimastick jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka specyfiku Slimastick jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Slimastick oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego obrazki. Preparat Slimastick można dostać bez recepty.