Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Glimbax to preparat, który przeznaczony jest do stosowania miejscowego zarówno w jamie ustnej, jak i gardle. W składzie leku znajduje się substancja czynna: diklofenak. Glimbax wykazuje silne działanie przeciwzapalne, przeciwgorączkowe oraz przeciwbólowe. Preparatu nie należy stosować u dzieci poniżej 14. roku życia. Lek wykorzystywany jest w leczeniu zapalenia dziąseł, zapalenia jamy ustnej oraz gardła.

Skład:

W składzie leku Glimbax znajduje się diklofenak oraz pozostałe substancje pomocnicze, takie jak: choliny roztwór 50%, sorbitol, sodu benzoesan, sodu edetynian, acesulfam potasowy, naturalny aromat brzoskwiniowy, naturalny aromat miętowy, czerwień koszenilowa, woda oczyszczona.

Dawkowanie:

Dawkowanie leku Glimbax jest niezwykle proste. Płukanie jamy ustnej i gardła można wykonywać od 2 do 3 razy dziennie. Za każdym razem należy użyć 15 ml roztworu leku Glimbax. Roztwór można rozcieńczyć z niewielką ilością wody lub nie. Płukanie powinno trwać nie dłużej niż 60 sekund, a nie krócej niż 30 sekund.

Drzeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek nie może być stosowany u dzieci poniżej 14. roku życia. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed spożyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Przedawkowanie może doprowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Hascosept

4.52 opinii:
Hascosept stosowany miejscowo działa znieczulająco i odkażająco na jamę ustną. Chlorowodorek...
czytaj dalej »

Hascosept stosowany miejscowo działa znieczulająco i odkażająco na jamę ustną. Chlorowodorek... czytaj dalej »

Glimbax

0.00 opinii:
Glimbax to preparat, który przeznaczony jest do stosowania miejscowego zarówno w...
czytaj dalej »

Glimbax to preparat, który przeznaczony jest do stosowania miejscowego zarówno w... czytaj dalej »

0.00 opinii:

Preparat Glimbax został dodany do kategorii Higiena wraz z tagami: lek przeciwbólowy, lek przeciwzapalny, płyn do płukania jamy ustnej. Producentem produktu Glimbax jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Glimbax jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać opinie na temat Glimbax oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Glimbax dostępny jest bez recepty.