Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

n/a

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Diostrin

0.00 opinii:
Diostrin to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności...
czytaj dalej »

Diostrin to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

Dih Lipożel

0.00 opinii:
Dih Lipożel to preparat dostępny w postaci żelu pielęgnacyjnego. Preparat w szczególności...
czytaj dalej »

Dih Lipożel to preparat dostępny w postaci żelu pielęgnacyjnego. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

Produkt Intractum Hippocastani został zapisany do kategorii Higiena wraz z tagami: Żylaki nóg, zatrzymywanie wody w organizmie, opuchnięte nogi, niewydolność żylna, zdrowie, zmęczone nogi, Uczucie ciężkich nóg. Producentem preparatu Intractum Hippocastani jest , który również jest wytwórcą takich specyfików jak . Ulotka preparatu Intractum Hippocastani jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Intractum Hippocastani oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Preparat Intractum Hippocastani można dostać bez recepty.