Zaparcia - bolesny problem dorosłych osób

Zaparcia - bolesny problem dorosłych osób

Czytaj artykuł
Szkodliwe dodatki do żywności

Szkodliwe dodatki do żywności

Czytaj artykuł
Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Anna 2016-03-02 14:21

  ulubiona herbatka moich dzieci

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb elanda

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Herbatka rumiankowa został zapisany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: dolegliwości żołądkowe, stany napięcia nerwowego, wzdęcia, herbata, zioła. Wytwórcą specyfiku Herbatka rumiankowa jest Elanda, który również jest producentem takich preparatów jak Herbatka rumiankowa, Herbatka szałwiowa, Stomatosol, Afronis, Herbatka Red Slim Tea 3 Extra. Ulotka preparatu Herbatka rumiankowa jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Herbatka rumiankowa oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Herbatka rumiankowa można dostać bez recepty.