Ziaja - Maść Pięciornikowa

Ziaja - Maść Pięciornikowa

miejsce
w rankingu

--

Ziaja - Maść Pięciornikowa
5.0
opinii: 2
Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Czytaj artykuł
Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Czytaj artykuł
Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2015-09-14 09:20

  Również polecam, świetna maść

 • Dorota 2015-09-14 09:17

  Maść pięciornikowa polskiej firmy Ziaja to chyba remedium na wszystkie podrażnienia skóry jakie tylko można sobie wyobrazić. Poleciła mi ją moja kochana Pani pediatra, do której mam pełne zaufanie i która nigdy mnie nie zawiodła. Początkowo stosowałam tylko dla mojej małej Jagódki, ale gdy sama poparzyłam się patelnią to też szybko poczułam ulgę, więc polecam ją każdemu. Po za tym - dobre bo Polskie!

 • Zapoznaj się z ulotką Ziaja - Maść Pięciornikowa

  Producent:

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - Maść Pięciornikowa

  Preparat Ziaja - Maść Pięciornikowa został przyporządkowany do kategorii Inne wraz z tagami: zdrowie, Maść Pięciornikowa. Producentem produktu Ziaja - Maść Pięciornikowa jest , który również jest wytwórcą takich specyfików jak . Ulotka produktu Ziaja - Maść Pięciornikowa jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Ziaja - Maść Pięciornikowa oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego opakowanie. Produkt Ziaja - Maść Pięciornikowa dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Ziaja - Maść Pięciornikowa . Produkt Ziaja - Maść Pięciornikowa został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-09-07 11:40. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Ziaja - Maść Pięciornikowa to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Platforma Supple.pl współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat korzystania z Ziaja - Maść Pięciornikowa . Jeżeli zamieścisz recenzję na temat preparatu Ziaja - Maść Pięciornikowa to z pewnością pomożesz wielu ludziom.