Ziaja Kokosowa

Ziaja Kokosowa

miejsce
w rankingu

--

Ziaja Kokosowa
0.0
opinii: 0
Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Czytaj artykuł
Makijaż permanentny - co to jest?

Makijaż permanentny - co to jest?

Czytaj artykuł
Właściwości glinki białej Kaolinite

Właściwości glinki białej Kaolinite

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Ziaja Kokosowa

Producent:

ZIAJA

Thumb ziaja

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - krem do rąk

Specyfik Ziaja Kokosowa został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: zimowa ochrona, Sucha skóra, pielęgnacja dłoni. Wytwórcą specyfiku Ziaja Kokosowa jest Ziaja, który również jest producentem takich preparatów jak Ziaja Wielowitaminowy, Ziaja Aretina Q Krem pod oczy, Ziaja Wielowitaminowa , Ziaja Stopy, Ziaja Anno D`oro. Ulotka preparatu Ziaja Kokosowa jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Ziaja Kokosowa oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego opakowanie. Specyfik Ziaja Kokosowa można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Ziaja Kokosowa. Produkt Ziaja Kokosowa został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2016-04-18 10:32. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Ziaja Kokosowa to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Platforma Supple.pl współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat używania Ziaja Kokosowa. Jeżeli utworzysz opinię na temat specyfiku Ziaja Kokosowa to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.