Ziaja HerbikaPlant

Ziaja HerbikaPlant

miejsce
w rankingu

--

Ziaja HerbikaPlant
3.0
opinii: 1
Czy kosmetyki na trądzik różowaty są skuteczne?

Czy kosmetyki na trądzik różowaty są skuteczne?

Czytaj artykuł
Jak pozbyć się zaskórników domowymi sposobami?

Jak pozbyć się zaskórników domowymi sposobami?

Czytaj artykuł
Domowe sposoby na piękne i lśniące włosy

Domowe sposoby na piękne i lśniące włosy

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-04 12:01

  Może nie jest jakiś super dobry, ale na zmianę z innymi kremami jest ok

 • Zapoznaj się z ulotką Ziaja HerbikaPlant

  Producent:

  ZIAJA

  Thumb ziaja

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Ziaja HerbikaPlant został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: cienie pod oczami. Producentem specyfiku Ziaja HerbikaPlant jest Ziaja, który również jest wytwórcą takich produktów jak Ziaja Wielowitaminowy, Ziaja Aretina Q Krem pod oczy, Ziaja Wielowitaminowa , Ziaja Stopy, Ziaja Anno D`oro. Ulotka preparatu Ziaja HerbikaPlant jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Ziaja HerbikaPlant oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Produkt Ziaja HerbikaPlant można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Ziaja HerbikaPlant. Specyfik Ziaja HerbikaPlant został dodany do bazy danych w dniu 2016-03-21 14:06. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Ziaja HerbikaPlant to prosimy o dodanie swojej opinii. Nasza platforma uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat używania Ziaja HerbikaPlant. Jeżeli utworzysz recenzję na temat preparatu Ziaja HerbikaPlant to z pewnością pomożesz wielu osobom.