Żel Siniak

Żel Siniak

miejsce
w rankingu

--

Żel Siniak
4.5
opinii: 2
Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Czytaj artykuł
Bolesny problem

Bolesny problem

Czytaj artykuł
Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Weronika 2016-04-12 10:19

  Już po kilkakrotnym użyciu siniaki stają się wiele mniej widoczne. Polecam.

 • Agata 2016-03-16 14:54

  Preparat skuteczny! Już po pierwszym nałożeniu zmienia kolor siniaka na jaśniejszy, po około dwóch dniach, zmniejsza się jego wielkość.Żel ten polecam głównie osobom, które często mają problemy z siniakami, jak również mam.

 • Zapoznaj się z ulotką Żel Siniak

  Producent:

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - lek przeciwbólowy

  Specyfik Żel Siniak został przyporządkowany do kategorii Ból wraz z tagami: zdrowie, lek przeciwzapalny, lek przeciwbólowy. Producentem preparatu Żel Siniak jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Żel Siniak jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Żel Siniak oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Specyfik Żel Siniak dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Żel Siniak. Produkt Żel Siniak został dodany do naszej bazy w dniu 2015-08-22 11:07. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Żel Siniak to prosimy o dodanie swojej opinii. Portal Supple.PL tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat korzystania z Żel Siniak. Jeżeli dodasz recenzję na temat preparatu Żel Siniak to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.