Reklama baner
Żel Reumo Terapia

Żel Reumo Terapia

miejsce
w rankingu

--

Żel Reumo Terapia
4.0
opinii: 1

Kup w sklepie

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Czytaj artykuł
Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł
Bolesny problem

Bolesny problem

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-04 15:57

  stosowany systematycznie poprawia jakość życia, zmniejsza ból.

 • Zapoznaj się z ulotką Żel Reumo Terapia

  Producent:

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Specyfik Żel Reumo Terapia został dołączony do kategorii Ból wraz z tagami: zdrowie, lek przeciwzapalny, lek przeciwbólowy. Producentem produktu Żel Reumo Terapia jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka preparatu Żel Reumo Terapia jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Żel Reumo Terapia oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Żel Reumo Terapia można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Żel Reumo Terapia. Produkt Żel Reumo Terapia został dołączony do bazy danych w dniu 2015-08-22 11:49. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Żel Reumo Terapia to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Portal Supple.PL tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat stosowania Żel Reumo Terapia. Jeżeli zamieścisz opinię na temat produktu Żel Reumo Terapia to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.