Żel Reumo Terapia

Żel Reumo Terapia

miejsce
w rankingu

--

Żel Reumo Terapia
4.5
opinii: 2
Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Czytaj artykuł
Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czytaj artykuł
Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Henryk 2017-05-11 15:49

  Żel bardzo dobrze działa na stawy.

 • Opinia użytkownika 2016-04-04 15:57

  stosowany systematycznie poprawia jakość życia, zmniejsza ból.

 • Zapoznaj się z ulotką Żel Reumo Terapia

  Producent:

  NES PHARMA

  Thumb 234

  Opis:

  Żel Reumo Terapia to wyrób medyczny przeznaczony do leczenia i łagodzenia bólów stawów i mięśni. Produkt wskazany do leczenia i łagodzenie bólów stawów i mięśni: po endoprotezowaniu dużych stawów, reumatycznych, na tle zwyrodnieniowym, po nadmiernym wysiłku, z przetrenowania oraz w rehabilitacji pourazowej. Działanie żelu jest oparte na jego unikatowych właściwościach fizykalnych.

  Skład:

  Składniki wyrobu medycznego Żel Reumo Terapia to: Agua. Alcohol Denat. 40% vol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Menthol, Acryiates/ClO-W Alkyl Acrylatete Crosspolymer, Triethanolamme, Parfum, Cl 42090, Linalool, Citral, Eugenol, Cinnamal, d-Limonene.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie wyrobu medycznego Żel Reumo Terapia powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu. Sposób użycia żelu Reumo Terapia jest następujący: Należy wcierać żel kilka razy dziennie nakładając jednorazowo ok. 2-3 cm żelu na dłoń. Żel wmasowywać do pierwszych oznak wchłaniania się. Korzystnie jest wykonywać zabieg na przemian ruchami kolistymi i posuwistozwrotnymi. Po ustąpieniu objawów stosować jeszcze przez kilka dni.

  Przeciwwskazania:

  Przed użyciem wyrobu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik wyrobu Żel Reumo Terapia. Nie stosować na uszkodzoną skórę. Preparat Żel Reumo Terapia należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - lek przeciwbólowy

  Specyfik Żel Reumo Terapia został dołączony do kategorii Ból wraz z tagami: zdrowie, lek przeciwzapalny, lek przeciwbólowy. Producentem produktu Żel Reumo Terapia jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka preparatu Żel Reumo Terapia jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Żel Reumo Terapia oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Żel Reumo Terapia można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Żel Reumo Terapia. Produkt Żel Reumo Terapia został dołączony do bazy danych w dniu 2015-08-22 11:49. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Żel Reumo Terapia to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Portal Supple.PL tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat stosowania Żel Reumo Terapia. Jeżeli zamieścisz opinię na temat produktu Żel Reumo Terapia to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.