ZABŁOCKA - Mgiełka Solankowa

ZABŁOCKA - Mgiełka Solankowa

miejsce
w rankingu

--

ZABŁOCKA - Mgiełka Solankowa
4.67
opinii: 3
Dieta bezglutenowa - na czym polega, zalecane i zakazane produkty, kiedy może zaszkodzić

Dieta bezglutenowa - na czym polega, zalecane i zakazane produkty, kiedy może zaszkodzić

Czytaj artykuł
Odkryj właściwości i zastosowania mniszka lekarskiego

Odkryj właściwości i zastosowania mniszka lekarskiego

Czytaj artykuł
Zdrowa zielona moda – młody jęczmień

Zdrowa zielona moda – młody jęczmień

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Anita 2016-04-14 11:52

  Dla mnie brak wad.Podaje dzieciom do inhalacji przez nebulizator, przy katarze i kaszlu.

 • Magda 2016-03-09 14:35

  bardzo dobrze nawilżają gardło.godne polecenia

 • Kamil 2016-03-07 11:03

  przy jej stosowaniu czas choroby naprawdę się skraca :)polecam

 • Zapoznaj się z ulotką ZABŁOCKA - Mgiełka Solankowa

  Producent:

  Opis:

  ZABŁOCKA - Mgiełka Solankowa została stworzona z myślą o dzieciach, jak i dorosłych. Naturalny skład preparatu sprawia, że specyfik ten jest niezwykle skuteczny. ZABŁOCKA - Mgiełka Solankowa może być wykorzystywana w leczeniu anginy, przeziębienia, grypy, kaszlu, kataru. Preparat wykazuje działanie przeciwzapalne i przeciwalergiczne.

  Skład:

  W składzie ZABŁOCKiej - Mgiełki Solankowej znajdują się następujące substancje: wapń, brom, magnez, jod, NaCl, pH-7, potas, żelazo, selen, krzemiany, wodorowęglany i wiele innych mikroelementów.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat przeznaczony jest do zastosowania w inhalatorach. Preparat można stosować w gotowej postaci lub w postaci roztworu fizjologicznego: połączenie 1 części solanki z 2 częściami wody.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - Inhalacja

  ZABŁOCKA - Mgiełka Solankowa

  4.673 opinii:
  ZABŁOCKA - Mgiełka Solankowa została stworzona z myślą o dzieciach, jak i dorosłych. Naturalny...
  czytaj dalej »

  ZABŁOCKA - Mgiełka Solankowa została stworzona z myślą o dzieciach, jak i dorosłych. Naturalny... czytaj dalej »

  Nebu-Dose Hipertonic

  4.02 opinii:
  Nebu-Dose Hipertonic to preparat dostępny w postaci roztworu hipertonicznego. Preparat...
  czytaj dalej »

  Nebu-Dose Hipertonic to preparat dostępny w postaci roztworu hipertonicznego. Preparat... czytaj dalej »

  INHALOL

  0.00 opinii:
  INHALOL to produkt leczniczy dostępny w postaci kropli do inhalacji. Lekarze zalecają swoim...
  czytaj dalej »

  INHALOL to produkt leczniczy dostępny w postaci kropli do inhalacji. Lekarze zalecają swoim... czytaj dalej »

  0.00 opinii:

  Specyfik ZABŁOCKA - Mgiełka Solankowa został dołączony do kategorii Zdrowie wraz z tagami: Inhalacja zatok, Inhalacja gardła, Inhalacja. Producentem produktu ZABŁOCKA - Mgiełka Solankowa jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka produktu ZABŁOCKA - Mgiełka Solankowa jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat ZABŁOCKA - Mgiełka Solankowa oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt ZABŁOCKA - Mgiełka Solankowa dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu ZABŁOCKA - Mgiełka Solankowa. Produkt ZABŁOCKA - Mgiełka Solankowa został zapisany do bazy danych w dniu 2015-08-20 10:31. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu ZABŁOCKA - Mgiełka Solankowa to prosimy o dodanie swojej recenzji. Nasza platforma współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania ZABŁOCKA - Mgiełka Solankowa. Jeżeli dołączysz opinię na temat preparatu ZABŁOCKA - Mgiełka Solankowa to z pewnością pomożesz wielu osobom.