YSM, Cream Foundation

YSM, Cream Foundation

miejsce
w rankingu

--

YSM, Cream Foundation
4.25
opinii: 4
Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Czytaj artykuł
Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Czytaj artykuł
Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Asia 2016-03-16 14:08

  Bardzo dobry podkład. Dobrze matuje, w miarę długo utrzymuje się na skórze, w ciągu dnia wymaga poprawek ale który podkład nie wymaga. Jestem z niego zadowolona, bo przede wszystkim matuje ale nie robi maski.Polecam!!

 • Julia W. 2015-04-11 21:03

  YSM, Cream Foundation działa rewelacyjnie i warto jest stosować ten środek, bo pomaga mi o wiele lepiej wyglądać podczas normalnego dnia. Cenowo również fajnie wychodzi i jest super!

 • Wiki 2015-04-11 21:01

  Mógłby troszkę lepiej działać jednak na ogół jest bardzo dobry. Czasmi szybko znika, jednak nie zdarza się to często! 4/5 to moja ocena!

 • Czystek zamiast zielonej herbaty

  Czystek zamiast zielonej herbaty

  Czytaj artykuł
  Sekrety suszonych śliwek

  Sekrety suszonych śliwek

  Czytaj artykuł
  Zasada działania Viagry

  Zasada działania Viagry

  Czytaj artykuł
 • Maria 2015-04-11 21:00

  Podkład pozwala mi w świetny i szybki sposób wyglądać jak człowiek. Brakuje mi tylko tutaj odpowiedniego działa i stałego, bo po kilku godzinach znika ;/

 • Zapoznaj się z ulotką YSM, Cream Foundation

  Producent:

  INGLOT

  Thumb inglot

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - podkład

  Specyfik YSM, Cream Foundation został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: podkład równoważący, fluidy, podkłady, makijaż. Wytwórcą produktu YSM, Cream Foundation jest Inglot, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Nail Whitener, Cream Concealer, AMC, Pure Pigment Eye Shadow, Inglot-Pro, Dry & Shine, Sprint Super Star . Ulotka produktu YSM, Cream Foundation jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat YSM, Cream Foundation oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Produkt YSM, Cream Foundation można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu YSM, Cream Foundation. Preparat YSM, Cream Foundation został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-04-03 06:18. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu YSM, Cream Foundation to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Platforma Supple.pl współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat użytkowania YSM, Cream Foundation. Jeżeli dodasz notkę na temat produktu YSM, Cream Foundation to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.