Reklama baner
YSM, Cream Foundation

YSM, Cream Foundation

miejsce
w rankingu

--

YSM, Cream Foundation
4.25
opinii: 4

Kup w sklepie

Domowe kosmetyki z herbaty

Domowe kosmetyki z herbaty

Czytaj artykuł
Męska pielęgnacja twarzy

Męska pielęgnacja twarzy

Czytaj artykuł
Olejki – najlepszy sposób na poprawę kondycji włosów

Olejki – najlepszy sposób na poprawę kondycji włosów

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Asia 2016-03-16 14:08

  Bardzo dobry podkład. Dobrze matuje, w miarę długo utrzymuje się na skórze, w ciągu dnia wymaga poprawek ale który podkład nie wymaga. Jestem z niego zadowolona, bo przede wszystkim matuje ale nie robi maski.Polecam!!

 • Julia W. 2015-04-11 21:03

  YSM, Cream Foundation działa rewelacyjnie i warto jest stosować ten środek, bo pomaga mi o wiele lepiej wyglądać podczas normalnego dnia. Cenowo również fajnie wychodzi i jest super!

 • Wiki 2015-04-11 21:01

  Mógłby troszkę lepiej działać jednak na ogół jest bardzo dobry. Czasmi szybko znika, jednak nie zdarza się to często! 4/5 to moja ocena!

 • Cudotwórcze właściwości kolendry.

  Cudotwórcze właściwości kolendry.

  Czytaj artykuł
  Pokonać katar alergiczny

  Pokonać katar alergiczny

  Czytaj artykuł
  Odkryj właściwości i zastosowania mniszka lekarskiego

  Odkryj właściwości i zastosowania mniszka lekarskiego

  Czytaj artykuł
 • Maria 2015-04-11 21:00

  Podkład pozwala mi w świetny i szybki sposób wyglądać jak człowiek. Brakuje mi tylko tutaj odpowiedniego działa i stałego, bo po kilku godzinach znika ;/

 • Zapoznaj się z ulotką YSM, Cream Foundation

  Producent:

  INGLOT

  Thumb inglot

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Specyfik YSM, Cream Foundation został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: podkład równoważący, fluidy, podkłady, makijaż. Wytwórcą produktu YSM, Cream Foundation jest Inglot, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Nail Whitener, Cream Concealer, AMC, Pure Pigment Eye Shadow, Inglot-Pro, Dry & Shine, Sprint Super Star . Ulotka produktu YSM, Cream Foundation jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat YSM, Cream Foundation oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Produkt YSM, Cream Foundation można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu YSM, Cream Foundation. Preparat YSM, Cream Foundation został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-04-03 06:18. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu YSM, Cream Foundation to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Platforma Supple.pl współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat użytkowania YSM, Cream Foundation. Jeżeli dodasz notkę na temat produktu YSM, Cream Foundation to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.