Xperience, Volumising Mascara

Xperience, Volumising Mascara

miejsce
w rankingu

--

Xperience, Volumising Mascara
3.33
opinii: 3
Olej babassu i jego zalety?

Olej babassu i jego zalety?

Czytaj artykuł
Moda na niemycie włosów

Moda na niemycie włosów

Czytaj artykuł
Jak pozbyć się zaskórniaków domowymi sposobami?

Jak pozbyć się zaskórniaków domowymi sposobami?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Ewka 2015-08-04 22:12

  Ogólnie tusz bardzo dobrze się sprawdza i jestem zadowolona. Efekt pogrubienia jest widoczny gołym okiem :)

 • Titi 2015-07-07 18:10

  Dla mnie ten tusz jest za drogi, 45zł nie dam za żaden tusz

 • Kinga 2015-07-07 18:08

  Jak dla mnie tusz bardzo dobry, fajnie pogrubia i podkreśla rzęsy. Nie miałam z nim żadnych problemów

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb max factor

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Specyfik Xperience, Volumising Mascara został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: do rzęs, tusz pogrubiający, tusze do rzęs niewodoodporne, tusze do rzęs, tusz, tusz do rzęs, makijaż. Wytwórcą preparatu Xperience, Volumising Mascara jest Max Factor, który również jest producentem takich specyfików jak False Lash Effect Mascara Waterproof, Xperience, Volumising Mascara, Lash Lift, Masterpiece Transform, Mastertouch Concealer. Ulotka produktu Xperience, Volumising Mascara jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Xperience, Volumising Mascara oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Preparat Xperience, Volumising Mascara można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Xperience, Volumising Mascara. Produkt Xperience, Volumising Mascara został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-05-15 06:06. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Xperience, Volumising Mascara to prosimy o dodanie swojej opinii. Platforma Supple.pl tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania Xperience, Volumising Mascara. Jeżeli utworzysz notkę na temat specyfiku Xperience, Volumising Mascara to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.