Xerostom Saliva

Xerostom Saliva

miejsce
w rankingu

--

Xerostom Saliva
0.0
opinii: 0
Sposoby na przykry zapach stóp

Sposoby na przykry zapach stóp

Czytaj artykuł
Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Czytaj artykuł
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Xerostom Saliva

Producent:

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty -

Anginbon

4.02 opinii:
Anginbon to kosmetyk w postaci aerozolu doustnego. Preparat działa łagodzaco na błonę śluzową...
czytaj dalej »

Anginbon to kosmetyk w postaci aerozolu doustnego. Preparat działa łagodzaco na błonę śluzową... czytaj dalej »

Specyfik Xerostom Saliva został dołączony do kategorii Higiena wraz z tagami: suchość w jamie ustnej, nieświeży oddech. Producentem specyfiku Xerostom Saliva jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka preparatu Xerostom Saliva jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Xerostom Saliva oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Xerostom Saliva można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Xerostom Saliva. Specyfik Xerostom Saliva został dołączony do bazy danych w dniu 2016-03-08 15:52. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Xerostom Saliva to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Platforma Supple.pl współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat używania Xerostom Saliva. Jeżeli dodasz recenzję na temat produktu Xerostom Saliva to z pewnością pomożesz wielu osobom.