Xerialine Fluide

Xerialine Fluide

miejsce
w rankingu

--

Xerialine Fluide
4.5
opinii: 4
BB, CC, czy DD - w poszukiwaniu idealnego kremu

BB, CC, czy DD - w poszukiwaniu idealnego kremu

Czytaj artykuł
Właściwości glinki białej Kaolinite

Właściwości glinki białej Kaolinite

Czytaj artykuł
Na co pomaga witamina D3?

Na co pomaga witamina D3?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Manuela 2016-02-19 09:39

  Świetny balsam.Nawilża, posiada delikatny zapach, jest wydajny - na pewno do niego wrócę!

 • Jamie 2015-08-13 10:57

  Zazwyczaj na różnego rodzaju kremy/balsamy miałam alergie, powstawały jakieś zaczerwienienia. Przy tym balsamie efekt jest na tyle dobry, iż skóra jest bardzo dobrze nawilżone i niepodrażniona. Na pewno jest to największy plus!

 • Ewelina 2015-08-13 10:55

  Przy problemach skórnych całkiem dobrze radzi sobie ten balsam. Delikatnie nawilża, przez co skóra wygląda po prostu lepiej. Mniej widać zmiany skórne, tak jakby się rozmywały.

 • Dlaczego warto pić Yerba Mate?

  Dlaczego warto pić Yerba Mate?

  Czytaj artykuł
  Jak pozbyłam się nieświeżego zapachu z ust

  Jak pozbyłam się nieświeżego zapachu z ust

  Czytaj artykuł
  Co warto wiedzieć o herbacie? cz. 3

  Co warto wiedzieć o herbacie? cz. 3

  Czytaj artykuł
 • Bożena 2015-08-13 10:53

  Polecam! Balsam nie jest drogi, bo już za 22zł można go mieć a całkiem dobrze nawilża ciało. Wygląda potem znacznie lepiej, płyn się szybko wchłania w skórę, co na pewno jest jego dużym plusem.

 • Zapoznaj się z ulotką Xerialine Fluide

  Producent:

  SVR

  Thumb svr

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - skora nadwrażliwa

  Specyfik Xerialine Fluide został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: balsam, balsam do ciała, regeneracja, nawilżanie, skora nadwrażliwa, problemy skorne, pielęgnacja specjalna. Wytwórcą preparatu Xerialine Fluide jest SVR, który również jest twórcą takich preparatów jak SVR Labial, SVR Densitium 45+, SVR Provegol, SVR Krem Do Rąk Creme Mains, SVR Hydracid C. Ulotka preparatu Xerialine Fluide jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Xerialine Fluide oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Preparat Xerialine Fluide można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Xerialine Fluide. Specyfik Xerialine Fluide został dołączony do bazy danych w dniu 2015-04-22 06:06. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Xerialine Fluide to prosimy o dodanie swojej opinii. Nasza strona uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat używania Xerialine Fluide. Jeżeli dodasz notkę na temat preparatu Xerialine Fluide to z pewnością pomożesz wielu osobom.