X-Ceptional Wear Fond De Teint

X-Ceptional Wear Fond De Teint

miejsce
w rankingu

--

X-Ceptional Wear Fond De Teint
3.75
opinii: 4
Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Czytaj artykuł
Olejek jojoba- właściwości i zastosowanie.

Olejek jojoba- właściwości i zastosowanie.

Czytaj artykuł
Męska pielęgnacja twarzy

Męska pielęgnacja twarzy

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Roksana 2016-02-10 15:33

  Podkład jest dobrze kryjący, długo utrzymuje się na twarzy, cera wygląda ładnie.Mam skórę alergiczną a ten podkład jej nie podrażnia.Gorąco polecam

 • Kicz 2015-08-05 19:16

  Opakowanie jest kiczowate, ciężko się z niego korzysta. Sam puder fajnie maskuje ale jak dla mnie jest za ciężki !! U mnie zapycha pory i tworzy problemy z krostkami na twarzy - niegdy go już nie kupię.

 • TheBest 2015-08-05 19:16

  Jakbym mogła wybrać to wybrałabym ten fluid po raz kolejny. Jak dla mnie lepszego rozwiązania być nie może :)

 • Dlaczego warto sięgać po orzeszki piniowe?

  Dlaczego warto sięgać po orzeszki piniowe?

  Czytaj artykuł
  Makijaż permanentny - co to jest?

  Makijaż permanentny - co to jest?

  Czytaj artykuł
  Sposoby na uciążliwe chrapanie

  Sposoby na uciążliwe chrapanie

  Czytaj artykuł
 • Krysti 2015-08-05 19:15

  Podkład dobrze spełnia swoje zadanie. Na twarzy pokrywa niedoskonałości, czerwone punkty. Nie sypie się, dobrze przylega do twarzy.

 • Zapoznaj się z ulotką X-Ceptional Wear Fond De Teint

  Producent:

  GOSH

  Thumb gosh

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - podkład

  Preparat X-Ceptional Wear Fond De Teint został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: fluidy, podkłady, makijaż. Wytwórcą produktu X-Ceptional Wear Fond De Teint jest Gosh, który również jest producentem takich produktów jak X-Ceptional Wear Make-up , Velvet Touch, Eyeliner Waterproof, Amazing Lengthn Build Mascara, Effect Powder, X-Ceptional Wear Fond De Teint . Ulotka preparatu X-Ceptional Wear Fond De Teint jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać informacje na temat X-Ceptional Wear Fond De Teint oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat X-Ceptional Wear Fond De Teint dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu X-Ceptional Wear Fond De Teint . Preparat X-Ceptional Wear Fond De Teint został dołączony do bazy danych w dniu 2015-05-21 06:06. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu X-Ceptional Wear Fond De Teint to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Platforma tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat stosowania X-Ceptional Wear Fond De Teint . Jeżeli napiszesz recenzję na temat preparatu X-Ceptional Wear Fond De Teint to z pewnością pomożesz wielu ludziom.