Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Czytaj artykuł
Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Czytaj artykuł
Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Wortie to preparat przeznaczony do usuwania brodawek i kurzajek. Dużą zaletą preparatu jest to, iż nie podrażnia zdrowej skóry wkoło brodawki lub kurzajki. Wortie przeznaczony jest dla dzieci od 4. roku życia.

Skład:

W składzie preparatu Wortie znajdują się następujące substancje: eter dimetylowy.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

Drzeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Wortie

0.00 opinii:
Wortie to preparat przeznaczony do usuwania brodawek i kurzajek. Dużą zaletą preparatu jest to,...
czytaj dalej »

Wortie to preparat przeznaczony do usuwania brodawek i kurzajek. Dużą zaletą preparatu jest to,... czytaj dalej »

Produkt Wortie został dołączony do kategorii Inne wraz z tagami: zdrowie, kurzajki, Preparat do usuwania brodawek. Producentem specyfiku Wortie jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Wortie jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Wortie oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Produkt Wortie można dostać bez recepty.