Wortie

Wortie

miejsce
w rankingu

--

Wortie
0.0
opinii: 0
Co jeść i pić podczas upałów?

Co jeść i pić podczas upałów?

Czytaj artykuł
Stres: 5 sposobów jak się go pozbyć

Stres: 5 sposobów jak się go pozbyć

Czytaj artykuł
Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Wortie

Producent:

Opis:

Wortie to preparat przeznaczony do usuwania brodawek i kurzajek. Dużą zaletą preparatu jest to, iż nie podrażnia zdrowej skóry wkoło brodawki lub kurzajki. Wortie przeznaczony jest dla dzieci od 4. roku życia.

Skład:

W składzie preparatu Wortie znajdują się następujące substancje: eter dimetylowy.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - Preparat do usuwania brodawek

Specyfik Wortie został zapisany do kategorii Inne wraz z tagami: zdrowie, kurzajki, Preparat do usuwania brodawek. Wytwórcą preparatu Wortie jest , który również jest wytwórcą takich produktów jak . Ulotka produktu Wortie jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Wortie oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Wortie można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Wortie . Preparat Wortie został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-08-28 10:08. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Wortie to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Portal Supple.PL tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Wortie . Jeżeli utworzysz opinię na temat specyfiku Wortie to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.