Wonder Finish

Wonder Finish

miejsce
w rankingu

--

Wonder Finish
4.0
opinii: 4
Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Czytaj artykuł
Pielęgnacja włosów olejami

Pielęgnacja włosów olejami

Czytaj artykuł
Moda na niemycie włosów

Moda na niemycie włosów

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Dominika 2016-02-25 13:00

  Bardzo dobry kosmetyki, lekki i przyjemnie się nakładał.

 • Jola 2015-08-16 13:25

  Zapach ma trochę dziwny i lubi zapychać twarz, to są dwa największe zarzuty względem niego. Głównie z tego powodu radzę podejść ostroznie do niego!

 • Kinga 2015-08-16 13:24

  Fluid ma fajny aplikator, łatwiej się dzięki niemu go nakłada na twarz. Jak dla mnie to dobre rozwiązanie i polecam jak najbardziej!

 • Długotrwałe siedzenie – co może Ci grozić?

  Długotrwałe siedzenie – co może Ci grozić?

  Czytaj artykuł
  5 naturalnych źródeł magnezu- gdzie je znajdziesz.

  5 naturalnych źródeł magnezu- gdzie je znajdziesz.

  Czytaj artykuł
  Przegląd zalet jazdy na rowerze

  Przegląd zalet jazdy na rowerze

  Czytaj artykuł
 • Opinia użytkownika 2015-04-17 01:41

  Polecam! Krycie takie sobie, ale za to fajnie trzyma się twarzy oraz nie wysusza skóry -nie robi także efektu "maski" - także polecam :)

 • Zapoznaj się z ulotką Wonder Finish

  Producent:

  MAYBELLINE

  Thumb maybelline

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - podkład

  Preparat Wonder Finish został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: fluid, kosmetyki. Producentem produktu Wonder Finish jest Maybelline, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Hydra Extreme, Forever strong + Iron, SuperStay 24h Concealler, Mega Plush Volume Express Mascara, Water Shine. Ulotka preparatu Wonder Finish jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Wonder Finish oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Wonder Finish dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Wonder Finish. Produkt Wonder Finish został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-04-15 06:01. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Wonder Finish to prosimy o dołączenie swojej opinii. Portal Supple.PL tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat używania Wonder Finish. Jeżeli dołączysz informację na temat preparatu Wonder Finish to z pewnością pomożesz wielu osobom.