Wonder Finish

Wonder Finish

miejsce
w rankingu

--

Wonder Finish
4.0
opinii: 4
Skóra właściwie zadbana

Skóra właściwie zadbana

Czytaj artykuł
Zdrowe i lśniące włosy

Zdrowe i lśniące włosy

Czytaj artykuł
Zmiana koloru oczu przez soczewki - czy to dobre rozwiązanie?

Zmiana koloru oczu przez soczewki - czy to dobre rozwiązanie?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Dominika 2016-02-25 13:00

  Bardzo dobry kosmetyki, lekki i przyjemnie się nakładał.

 • Jola 2015-08-16 13:25

  Zapach ma trochę dziwny i lubi zapychać twarz, to są dwa największe zarzuty względem niego. Głównie z tego powodu radzę podejść ostroznie do niego!

 • Kinga 2015-08-16 13:24

  Fluid ma fajny aplikator, łatwiej się dzięki niemu go nakłada na twarz. Jak dla mnie to dobre rozwiązanie i polecam jak najbardziej!

 • Dieta dla sportowca – ważenie posiłków

  Dieta dla sportowca – ważenie posiłków

  Czytaj artykuł
  Sztuka dobrego biegania

  Sztuka dobrego biegania

  Czytaj artykuł
  Suplementy polecane w redukcji masy ciała

  Suplementy polecane w redukcji masy ciała

  Czytaj artykuł
 • Opinia użytkownika 2015-04-17 01:41

  Polecam! Krycie takie sobie, ale za to fajnie trzyma się twarzy oraz nie wysusza skóry -nie robi także efektu "maski" - także polecam :)

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb maybelline

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Wonder Finish został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: fluid, kosmetyki. Producentem produktu Wonder Finish jest Maybelline, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Hydra Extreme, Forever strong + Iron, SuperStay 24h Concealler, Mega Plush Volume Express Mascara, Water Shine. Ulotka preparatu Wonder Finish jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Wonder Finish oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Wonder Finish dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Wonder Finish. Produkt Wonder Finish został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-04-15 06:01. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Wonder Finish to prosimy o dołączenie swojej opinii. Portal Supple.PL tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat używania Wonder Finish. Jeżeli dołączysz informację na temat preparatu Wonder Finish to z pewnością pomożesz wielu osobom.