Wibo

Wibo

miejsce
w rankingu

--

Wibo
3.33
opinii: 3
Olejek jojoba- właściwości i zastosowanie.

Olejek jojoba- właściwości i zastosowanie.

Czytaj artykuł
Jak pozbyć się zaskórników domowymi sposobami?

Jak pozbyć się zaskórników domowymi sposobami?

Czytaj artykuł
Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2015-04-29 00:06

  Moim zdaniem nic te bibułki nie dają .. są przereklamowane

 • Esti 2015-04-18 20:19

  Bibułki są ok, stosuję je zawsze przed poprawą makijażu pudrem prasowanym, wiele osób zapomina o takim kroku a szkoda.

 • Monika.Ed 2015-04-04 02:01

  Te bibułki są w niskich cenach a dobrze sprawdzają się w swojej roli. Do tego są dostępne w zasadzie w każdym rossmanie i jeszcze mi się nie potargały.

 • Zapoznaj się z ulotką Wibo

  Producent:

  BIBUłKI MATUJąCE

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Wibo został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: twarz, akcesoria kosmetyczne. Wytwórcą preparatu Wibo jest Bibułki matujące, który również jest producentem takich preparatów jak Wibo, Inglot. Ulotka specyfiku Wibo jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Wibo oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Wibo dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Wibo. Specyfik Wibo został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-03 06:05. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Wibo to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Portal Supple.PL tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat używania Wibo. Jeżeli napiszesz notkę na temat preparatu Wibo to z pewnością pomożesz wielu ludziom.