Wibo

Wibo

miejsce
w rankingu

--

Wibo
3.33
opinii: 3

Kup w sklepie

Wiosenna odnowa

Wiosenna odnowa

Czytaj artykuł
Domowe sposoby na piękne i lśniące włosy

Domowe sposoby na piękne i lśniące włosy

Czytaj artykuł
Olej babassu i jego zalety?

Olej babassu i jego zalety?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2015-04-29 00:06

  Moim zdaniem nic te bibułki nie dają .. są przereklamowane

 • Esti 2015-04-18 20:19

  Bibułki są ok, stosuję je zawsze przed poprawą makijażu pudrem prasowanym, wiele osób zapomina o takim kroku a szkoda.

 • Monika.Ed 2015-04-04 02:01

  Te bibułki są w niskich cenach a dobrze sprawdzają się w swojej roli. Do tego są dostępne w zasadzie w każdym rossmanie i jeszcze mi się nie potargały.

 • Zapoznaj się z ulotką Wibo

  Producent:

  BIBUłKI MATUJąCE

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Wibo został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: twarz, akcesoria kosmetyczne. Wytwórcą preparatu Wibo jest Bibułki matujące, który również jest producentem takich preparatów jak Wibo, Inglot. Ulotka specyfiku Wibo jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Wibo oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Wibo dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Wibo. Specyfik Wibo został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-03 06:05. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Wibo to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Portal Supple.PL tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat używania Wibo. Jeżeli napiszesz notkę na temat preparatu Wibo to z pewnością pomożesz wielu ludziom.