Water Sheen with Maxi Lip

Water Sheen with Maxi Lip

miejsce
w rankingu

6

Water Sheen with Maxi Lip
4.14
opinii: 7
Domowe kosmetyki z herbaty

Domowe kosmetyki z herbaty

Czytaj artykuł
Tusz do rzęs - tajemnica kobiecego spojrzenia

Tusz do rzęs - tajemnica kobiecego spojrzenia

Czytaj artykuł
Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Weronika 2016-03-21 14:16

  Po nałożeniu błyszczu na usta pojawiało się lekkie mrówienie. Błyszczyk dobrze nawilżał usta. Polecam

 • inga 2016-02-16 16:33

  To, co urzekło mnie w tym błyszczyku najbardziej, to jego zapach. Kojarzy mi się on z gumą balonową z dzieciństwa)))

 • Natalia K. 2015-05-13 14:07

  Water Sheen with Maxi Lip pomaga mi zawsze i wszędzie kiedy tego potrzebuje. Jeszcze nigdy nie zostawił mnie, kiedy potrzebowałam pomocy. Jest ze mną i za to mu dziękuje!

 • Powracający problem pękających pięt

  Powracający problem pękających pięt

  Czytaj artykuł
  Dlaczego układ immunologiczny jest tak ważny?

  Dlaczego układ immunologiczny jest tak ważny?

  Czytaj artykuł
  Jak pozbyć się zaskórniaków domowymi sposobami?

  Jak pozbyć się zaskórniaków domowymi sposobami?

  Czytaj artykuł
 • Wikasa 2015-05-13 14:06

  U mnie działa podobnie, tylko jedynym minusem tego preparatu jest jego cena. Mogłaby być ona o wiele mniejsza niż teraz. Aktualnie niestety bardzo ona mi się nie podoba, powinna być o 40% niższa.

 • Magda W. 2015-05-13 14:06

  Stosuje go od kilku miesięcy i jest wszystko dobrze. Pięknie zachowuje się na ustach i teraz wiem, że to jest to na co oczekiwałam. Daje po prostu 5/5, bo to jest super!

 • Błyszer 2015-04-29 17:08

  Nie mam do niego żadnych uwag oprócz ceny, która wydaje mi się jest za dużo jak za taki środek. Nie polecam za bardzo pod względem ceny. Daje 3!

 • Martynka Wątik 2015-04-29 16:56

  Water Sheen with Maxi Lip to znakomity błyszczyk, dzięki niemu w prosty sposób mogę skutecznie wyglądać o wiele lepiej. Trzyma się bardzo długo na ustach i nie znika po kilku godzinach. Na tym mi zależało!

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb wibo

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Water Sheen with Maxi Lip został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: błyszczyk do ust, kosmetyki. Wytwórcą preparatu Water Sheen with Maxi Lip jest Wibo, który również jest twórcą takich produktów jak Poczwórne cienie z jedwabiem i wit. E, Spicy Lip Gloss, Nail Obsession Gel Like, Nasty & Cool, Juicy Kiss. Ulotka preparatu Water Sheen with Maxi Lip jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Water Sheen with Maxi Lip oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego opakowanie. Specyfik Water Sheen with Maxi Lip można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Water Sheen with Maxi Lip. Produkt Water Sheen with Maxi Lip został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-04-03 06:10. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Water Sheen with Maxi Lip to prosimy o dodanie swojej opinii. Nasza strona tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat używania Water Sheen with Maxi Lip. Jeżeli napiszesz informację na temat preparatu Water Sheen with Maxi Lip to z pewnością pomożesz wielu osobom.