Volume Shocking Mascara

Volume Shocking Mascara

miejsce
w rankingu

--

Volume Shocking Mascara
3.8
opinii: 5

Kup w sklepie

Tusz do rzęs - tajemnica kobiecego spojrzenia

Tusz do rzęs - tajemnica kobiecego spojrzenia

Czytaj artykuł
Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Czytaj artykuł
Jak dbać o cerę od wewnątrz

Jak dbać o cerę od wewnątrz

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Teresa 2016-02-24 12:29

  Idealnie rozdziela i podkręca, ale wydaje mi się ze skład się trochę zmienił bo kiedyś sporo wydłużał rzęsy, a teraz jakoś mniej.

 • Joanna W. 2015-05-05 15:03

  Racja pogrubia, ale strasznie się później kruszy i to mi przeszkadza ;/ Nie podoba mi się to strasznie i nie warto jest korzystać z tego! Nie polecam!

 • Jolka 2015-05-05 14:38

  Pogrubia bardzo ładnie i cieszę się, ze trafiłam na taki środek tak to ma działać i jest super teraz. DAje maksika!

 • Jak przygotować ciało na wiosnę?

  Jak przygotować ciało na wiosnę?

  Czytaj artykuł
  Ciekawe przyprawy, których nie powinno zabraknąć w kuchni

  Ciekawe przyprawy, których nie powinno zabraknąć w kuchni

  Czytaj artykuł
  Jak zachować zdrową wątrobę?

  Jak zachować zdrową wątrobę?

  Czytaj artykuł
 • Nika 2015-05-05 14:23

  Skutecznie pogrubia rzęsy i wydłuża. O to mi głównie chodziło i dlatego daje maksymalną ocenę bo działa to na mnie rewelacyjnie. Daje 5/5!

 • Emilia 2015-04-16 22:42

  Ma fajny ciemny kolor i mocno pogrubia - wydłuża rzęsy. Do tego nie rozmazuje - teraz już tylko pozostaję przy tym tuszu, bez kombinowania z innymi. Chociaż cena mogłaby być nieco mniejsza

 • Zapoznaj się z ulotką Volume Shocking Mascara

  Producent:

  LOREAL

  Thumb loreal

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Volume Shocking Mascara został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: tusz pogrubiający, kosmetyki. Wytwórcą preparatu Volume Shocking Mascara jest LOreal, który również jest producentem takich produktów jak LOreal Visible Results, LOreal Revitalift , LOreal Age Perfect , LOreal Kolagenowa Sprężystość Skóry , LOreal Age Re-Perfect Pro-Calcium. Ulotka specyfiku Volume Shocking Mascara jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Volume Shocking Mascara oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Volume Shocking Mascara można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Volume Shocking Mascara. Specyfik Volume Shocking Mascara został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-03 06:01. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Volume Shocking Mascara to prosimy o dołączenie swojej opinii. Portal Supple.PL współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Volume Shocking Mascara. Jeżeli dołączysz opinię na temat produktu Volume Shocking Mascara to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.