Volume Shocking Mascara

Volume Shocking Mascara

miejsce
w rankingu

--

Volume Shocking Mascara
3.8
opinii: 5
Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Czytaj artykuł
Jak dbać o włosy zimą

Jak dbać o włosy zimą

Czytaj artykuł
Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Teresa 2016-02-24 12:29

  Idealnie rozdziela i podkręca, ale wydaje mi się ze skład się trochę zmienił bo kiedyś sporo wydłużał rzęsy, a teraz jakoś mniej.

 • Joanna W. 2015-05-05 15:03

  Racja pogrubia, ale strasznie się później kruszy i to mi przeszkadza ;/ Nie podoba mi się to strasznie i nie warto jest korzystać z tego! Nie polecam!

 • Jolka 2015-05-05 14:38

  Pogrubia bardzo ładnie i cieszę się, ze trafiłam na taki środek tak to ma działać i jest super teraz. DAje maksika!

 • Jak zwalczyć złe samopoczucie?

  Jak zwalczyć złe samopoczucie?

  Czytaj artykuł
  Jasne strony hormonalnej terapii zastępczej

  Jasne strony hormonalnej terapii zastępczej

  Czytaj artykuł
  Oddziaływanie palenia papierosów na organizm

  Oddziaływanie palenia papierosów na organizm

  Czytaj artykuł
 • Nika 2015-05-05 14:23

  Skutecznie pogrubia rzęsy i wydłuża. O to mi głównie chodziło i dlatego daje maksymalną ocenę bo działa to na mnie rewelacyjnie. Daje 5/5!

 • Emilia 2015-04-16 22:42

  Ma fajny ciemny kolor i mocno pogrubia - wydłuża rzęsy. Do tego nie rozmazuje - teraz już tylko pozostaję przy tym tuszu, bez kombinowania z innymi. Chociaż cena mogłaby być nieco mniejsza

 • Zapoznaj się z ulotką Volume Shocking Mascara

  Producent:

  LOREAL

  Thumb loreal

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Volume Shocking Mascara został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: tusz pogrubiający, kosmetyki. Wytwórcą preparatu Volume Shocking Mascara jest LOreal, który również jest producentem takich produktów jak LOreal Visible Results, LOreal Revitalift , LOreal Age Perfect , LOreal Kolagenowa Sprężystość Skóry , LOreal Age Re-Perfect Pro-Calcium. Ulotka specyfiku Volume Shocking Mascara jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Volume Shocking Mascara oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Volume Shocking Mascara można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Volume Shocking Mascara. Specyfik Volume Shocking Mascara został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-03 06:01. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Volume Shocking Mascara to prosimy o dołączenie swojej opinii. Portal Supple.PL współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Volume Shocking Mascara. Jeżeli dołączysz opinię na temat produktu Volume Shocking Mascara to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.