Volume Million Lashes So Couture

Volume Million Lashes So Couture

miejsce
w rankingu

--

Volume Million Lashes So Couture
4.0
opinii: 3
Doskonały sposób na pozbycie się trądziku

Doskonały sposób na pozbycie się trądziku

Czytaj artykuł
Odżywka do rzęs - jak sprawdzić czy jest dobra?

Odżywka do rzęs - jak sprawdzić czy jest dobra?

Czytaj artykuł
Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Cellinka 2015-05-04 22:37

  Korzystałam z Volume Million Lashes So Couture i jestem z tego tak na prawdę dumna i cieszę się, że miałam okazje z tego korzystać. To jest po prostu super i daje temu 100% możliwości!

 • Wiolka 2015-05-04 22:36

  Tusz działa na prawdę dobrze, jedynie do czego można się doczepić to, ze czasami się kruszy i to doprowadza mnie do szału ;/ Szkoda, że tak to działa bo to mnie demotywuje ;/

 • Nikita 2015-05-04 22:35

  Moje rzęsy po aplikacji tego środka są o wiele lepsze i trwalsze. O wiele lepiej funkcjonują i jestem z tego dumna. Daje po prostu 5/5!

 • Zapoznaj się z ulotką Volume Million Lashes So Couture

  Producent:

  LOREAL

  Thumb loreal

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - tusz do rzęs

  Specyfik Volume Million Lashes So Couture został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: tusz, tusz do rzęs, tusze do rzęs niewodoodporne, tusze do rzęs, makijaż. Wytwórcą produktu Volume Million Lashes So Couture jest LOreal, który również jest producentem takich produktów jak LOreal Visible Results, LOreal Revitalift , LOreal Age Perfect , LOreal Kolagenowa Sprężystość Skóry , LOreal Age Re-Perfect Pro-Calcium. Ulotka specyfiku Volume Million Lashes So Couture jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Volume Million Lashes So Couture oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Produkt Volume Million Lashes So Couture dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Volume Million Lashes So Couture. Preparat Volume Million Lashes So Couture został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-04-15 06:09. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Volume Million Lashes So Couture to prosimy o dodanie swojej recenzji. Nasza platforma tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat korzystania z Volume Million Lashes So Couture. Jeżeli utworzysz informację na temat specyfiku Volume Million Lashes So Couture to z pewnością pomożesz wielu osobom.