Volume Glamour Ultra Care Mascara

Volume Glamour Ultra Care Mascara

miejsce
w rankingu

--

Volume Glamour Ultra Care Mascara
3.5
opinii: 4
Jak dbać o cerę od wewnątrz

Jak dbać o cerę od wewnątrz

Czytaj artykuł
BB, CC, czy DD - w poszukiwaniu idealnego kremu

BB, CC, czy DD - w poszukiwaniu idealnego kremu

Czytaj artykuł
Na co pomaga witamina D3?

Na co pomaga witamina D3?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Barbarka 2015-05-15 22:20

  Stosuje od kilku miesięcy i muszę przyznać, że jest to jeden z lepszych środków z których miałem okazje korzystać no nie ma błędów i cieszę się, że mogę go nadal używać :)

 • Wika 2015-05-15 22:19

  U mnie po kilku dniach zaczął się kruszyć i zrezygnowałam z niego. Nie mogę sobie pozwolić na takie działanie tego środka, no cóz!

 • Fiakasa 2015-05-15 22:18

  Ogólnie bardzo dobrze działa i nie mam do niego żadnych zatrzeżeń. Cena również mi się podoba i nie jest wcale aż tak wysoka do konkurencji :)

 • Zumba - fitness, odchudzanie i świetna zabawa!

  Zumba - fitness, odchudzanie i świetna zabawa!

  Czytaj artykuł
  Prawidłowe żywienie kota

  Prawidłowe żywienie kota

  Czytaj artykuł
  Właściwości zdrowotne pieczarek

  Właściwości zdrowotne pieczarek

  Czytaj artykuł
 • Patisa 2015-05-15 22:17

  Tusz w szybki i ciekawy sposób pozwala mi wyglądać o wiele lepiej. Podgrubia oraz wydłuża moje rzęsy i teraz wiem, że to jest to czego potrzebuje w życiu :)

 • Zapoznaj się z ulotką Volume Glamour Ultra Care Mascara

  Producent:

  BOURJOIS

  Thumb bourjois

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - tusz do rzęs

  Produkt Volume Glamour Ultra Care Mascara został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: tusz pogrubiający, tusze do rzęs niewodoodporne, tusze do rzęs, tusz, tusz do rzęs, makijaż. Wytwórcą specyfiku Volume Glamour Ultra Care Mascara jest Bourjois, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Eclat Mineral Mineral Radiance, Delice de Poudre, Bronzing Powder, Gel Frais Nettoyant Fresh Cleansing Gel, Volume Glamour Ultra Care Mascara, Eau de gloss. Ulotka specyfiku Volume Glamour Ultra Care Mascara jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Volume Glamour Ultra Care Mascara oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Produkt Volume Glamour Ultra Care Mascara można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Volume Glamour Ultra Care Mascara. Specyfik Volume Glamour Ultra Care Mascara został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-05-15 06:08. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Volume Glamour Ultra Care Mascara to prosimy o dodanie swojej recenzji. Portal Supple.PL tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania Volume Glamour Ultra Care Mascara. Jeżeli napiszesz notkę na temat specyfiku Volume Glamour Ultra Care Mascara to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.