Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Czytaj artykuł
Kosmetyk idealny dla suchej skóry

Kosmetyk idealny dla suchej skóry

Czytaj artykuł
Suplementy poprawiające kondycję naszej skóry

Suplementy poprawiające kondycję naszej skóry

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Janinka 2015-08-06 17:28

  Dobrze spełnia swoje zadanie i nadaje objętości rzęsom. Trzyma się przez cały dzień, chociaż nie robi wielkiego WOW - ot, taki tusz do rzęs.

 • Giorgia 2015-08-06 17:27

  Bez większych zmian utrzymuje się na rzęsach przez cały dzień. Jak dla mnie może być, nie narzekam na niego :) Chociaż mógłby być tańszy

 • Dominika.K 2015-08-06 17:26

  Kto w ogóle stworzył tak dziwny kształt szczoteczki? Ja nie potrafię się do niej nawet przyzwyczaić

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb astor

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Preparat Volume Artist Mascara został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: tusze do rzęs niewodoodporne, tusze do rzęs, tusz, tusz do rzęs, makijaż. Wytwórcą produktu Volume Artist Mascara jest Astor, który również jest twórcą takich preparatów jak Soft Sensation Liquid Care, Quick n Go! 45 Sec., Anti Stress & Lift, Volume Artist Mascara, StimuLong. Ulotka preparatu Volume Artist Mascara jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Volume Artist Mascara oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego obrazki. Preparat Volume Artist Mascara można kupić bez recepty.