Volume Artist Mascara

Volume Artist Mascara

miejsce
w rankingu

--

Volume Artist Mascara
3.33
opinii: 3
Wiosenna odnowa

Wiosenna odnowa

Czytaj artykuł
Co szkodzi naszym zębom?

Co szkodzi naszym zębom?

Czytaj artykuł
Wąskie usta nie muszą już być problemem! Zabiegi powiększania ust

Wąskie usta nie muszą już być problemem! Zabiegi powiększania ust

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Janinka 2015-08-06 17:28

  Dobrze spełnia swoje zadanie i nadaje objętości rzęsom. Trzyma się przez cały dzień, chociaż nie robi wielkiego WOW - ot, taki tusz do rzęs.

 • Giorgia 2015-08-06 17:27

  Bez większych zmian utrzymuje się na rzęsach przez cały dzień. Jak dla mnie może być, nie narzekam na niego :) Chociaż mógłby być tańszy

 • Dominika.K 2015-08-06 17:26

  Kto w ogóle stworzył tak dziwny kształt szczoteczki? Ja nie potrafię się do niej nawet przyzwyczaić

 • Zapoznaj się z ulotką Volume Artist Mascara

  Producent:

  ASTOR

  Thumb astor

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - tusz do rzęs

  Specyfik Volume Artist Mascara został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: tusze do rzęs niewodoodporne, tusze do rzęs, tusz, tusz do rzęs, makijaż. Producentem specyfiku Volume Artist Mascara jest Astor, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Soft Sensation Liquid Care, Quick n Go! 45 Sec., Anti Stress & Lift, Volume Artist Mascara, StimuLong. Ulotka preparatu Volume Artist Mascara jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Volume Artist Mascara oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Volume Artist Mascara można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Volume Artist Mascara. Produkt Volume Artist Mascara został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-05-21 06:04. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Volume Artist Mascara to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Platforma Supple.pl współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Volume Artist Mascara. Jeżeli dołączysz notkę na temat preparatu Volume Artist Mascara to z pewnością pomożesz wielu osobom.