Vitargo Carboloader

Vitargo Carboloader

miejsce
w rankingu

--

Vitargo Carboloader
4.0
opinii: 2
Korzyści, dla których warto biegać

Korzyści, dla których warto biegać

Czytaj artykuł
BCAA - co to takiego?

BCAA - co to takiego?

Czytaj artykuł
Jak osiągać stawiane sobie cele, czyli co warto wiedzieć o samodyscyplinie

Jak osiągać stawiane sobie cele, czyli co warto wiedzieć o samodyscyplinie

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Ed 2017-03-10 21:31

  dobre wspomaganie

 • Opinia użytkownika 2016-03-03 13:57

  dobry

 • Zapoznaj się z ulotką Vitargo Carboloader

  Producent:

  Opis:

  Napój dla sportowców – węglowodany w płynie!

  Vitargo CARBOLOADER jest napojem stworzonym specjalne z myślą o ludziach, którzy cenią sobie sport i lubią aktywnie spędzać swój czas. Nawet najbardziej wymagający sportowiec znajdzie w tym produkcie spełnienie wszystkich swoich oczekiwań i potrzeb. Napój jest doskonałym sposobem na uzupełnianie niedoborów glikogenu we krwi. Warto pamiętać, że nie może on być substytutem prawidłowego odżywiania się – ma jedynie wspomagać odpowiednią dietę sportowca.

  Węglowodany to niesamowicie ważny dla każdego sportowca składnik odżywczy. To właśnie z nich organizm ma czerpać energię do wzmożonego wysiłku, przez co niezwykle istotne jest zapewnienie sobie odpowiedniej ich ilości przed zawodami, a także uzupełnienie ich niedoborów już po wysiłku. Dzięki temu można utrzymać w swoim organizmie prawidłowy bilans energetyczny. Teoria ta została wielokrotnie potwierdzona drogą naukową, między innymi przez badaczy z Karolińskiego Instytutu w Sztokholmie.

  Uzupełnianie niedoborów glikogenu w organizmie jest niezbędne do utrzymywania odpowiedniego poziomu energii w ciele. Zaniedbywanie tej kwestii prowadzi zwykle do obniżenia ogólnej sprawności fizycznej danej osoby.

  Jest to niezwykle ważne dla wszystkich ludzi, ale szczególną uwagę na tę kwestię muszą zwracać właśnie sportowcy. Bez dbania o nią w należyty sposób zawodnik zwyczajnie nie będzie wytrzymywał ciężkiego wysiłku fizycznego w czasie zawodów i treningów. Podstawą jest rzecz jasna prawidłowa dieta – jedynie starannie przygotowany jadłospis zapewni zawodnikowi dobrą kondycję fizyczną i wystarczającą wytrzymałość organizmu. Dostateczne uzupełnianie niedoborów węglowodanów w czasie tak intensywnego wysiłku jedynie za pomocą posiłków jest jednak bardzo trudne, a czasami wręcz niemożliwe. Właśnie dlatego Vitargo® CARBOLOADER będzie tak fantastyczną propozycją dla każdego sportowcy. Napój ten pozwala na szybkie i skuteczne uzupełnienie takich niedoborów i dostarczenie do swojego organizmu odpowiedniej ilości cennych węglowodanów. 

  Zapotrzebowanie na węglowodany jest kwestią indywidualną dla każdego człowieka, uzależnioną od kilku czynników – między innymi wagi danej osoby i rodzaju aktywności. Szacuje się jednak, że sportowiec ważący około 70 – 75 kg powinien przynajmniej na trzy dni przed zawodami przyjmować codziennie około 600 g węglowodanów. Vitargo® CARBOLOADER to zatem doskonały dodatek do diety, który pozwoli na uzyskanie odpowiedniego poziomu węglowodanów dostarczanych do organizmu bez równoczesnego "objadania się" na siłę. 

  Zachowanie odpowiedniego balansu energetycznego jest bardzo ważną sprawą zarówno dla zawodowców jak i ludzi, którzy sportem zajmują się zupełnie amatorsko. Jest to niezwykle istotne nie tylko z punktu widzenia naszej kondycji fizycznej, ale także stanu zdrowia. Organizm bez odpowiedniej ilości węglowodanów staje się znacznie osłabiony i dużo bardziej podatny na różne zagrożenia, takie jak choroby czy infekcje. Szacuje się, że cały układ odpornościowy ulega znacznemu osłabieniu już w momencie, kiedy nie uzupełnimy poziomu węglowodanów w ciągu godziny – dwóch od wysiłku fizycznego. 

  Skład:

  Unikalny skład napoju Vitargo® CARBOLOADER daje stuprocentową gwarancję, że po jego spożyciu poziom węglowodanów zostanie wyrównany szybko i skutecznie. Produkt jest przy tym w pełni bezpieczny i nie powoduje żadnych zaburzeń i niechcianych skutków ubocznych. 

  Dawkowanie:

  Sposób przygotowania napoju jest bardzo prosty. Jedną saszetkę należy zmieszać w shakerze z 600 - 1000 ml wody i dobrze wstrząsnąć. Po około dwóch minutach energicznego mieszania napój jest gotowy do spożycia. W przypadku osób prowadzących długotrwałe treningi zaleca się wypijanie dwóch saszetek w ciągu dnia. Dla zawodników uprawiających sporty drużynowe najlepsza jest jedna saszetka dzień przed meczem. Zaleca się także wypić jedną saszetkę od razu po intensywnym wysiłku fizycznym w celu zregenerowania organizmu.

  Przeciwwskazania:

  Specjaliści odpowiedzialni za stworzenie napoju Vitargo® CARBOLOADER doskonale zdają sobie sprawę z tego, że sportowcy stawiający sobie wysokie wymagania w swoich dyscyplinach mają szczególne potrzeby. Dołożyli zatem wszystkich starań, aby móc skutecznie je spełnić. Intensywny wysiłek fizyczny znacznie zwiększa zapotrzebowanie organizmu na węglowodany. Szacuje się, że organizm spala wówczas około 1 – 1,5 g węglowodanów na każdy kilogram ciała w ciągu godziny. Takie straty są dla naszego ciała bardzo niekorzystne. Znacznie spada przez to energia, pogarsza się też zdolność do koncentracji i sprawnego myślenia. Zawodnik który waży 70 – 75 kilogramów powinien zatem zażywać jedną saszetkę Vitargo® CARBOLOADER w ciągu godziny. Dzięki temu będzie w stanie utrzymać poziom węglowodanów w swoim organizmie na prawidłowym poziomie. 

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - odżywki węglowodanowe

  Vitarade El

  5.02 opinii:
  Vitarade El to suplement dla sportowców polecany głównie tym, którzy...
  czytaj dalej »

  Vitarade El to suplement dla sportowców polecany głównie tym, którzy... czytaj dalej »

  Megabol Gainer 737

  5.01 opinii:
  Projekt mający na celu stworzenie GAINER 737 zajął wiele miesięcy pracy. Postawiono sobie bowiem...
  czytaj dalej »

  Projekt mający na celu stworzenie GAINER 737 zajął wiele miesięcy pracy. Postawiono sobie bowiem... czytaj dalej »

  Ostrovit Massit

  5.01 opinii:
  Masz problemy z szybkim zwiększeniem masy mięśniowej? Ćwiczysz naprawdę często, ale mimo to masz...
  czytaj dalej »

  Masz problemy z szybkim zwiększeniem masy mięśniowej? Ćwiczysz naprawdę często, ale mimo to masz... czytaj dalej »

  Trec Max Carb

  5.01 opinii:
  Energetyczny napój węglowodanowy z dodatkiem składników mineralnych Max Carb...
  czytaj dalej »

  Energetyczny napój węglowodanowy z dodatkiem składników mineralnych Max Carb... czytaj dalej »

  Activlab Hot Sport Drink

  5.01 opinii:
  Intensywnie ćwiczysz i potrzebujesz preparatu, który uzupełni składniki mineralne w...
  czytaj dalej »

  Intensywnie ćwiczysz i potrzebujesz preparatu, który uzupełni składniki mineralne w... czytaj dalej »

  Gear Mass Shock

  5.03 opinii:
  Gear Mass Shock, suplement diety Wielu mężczyzn marzy o atletycznej budowie ciała. Niemniej,...
  czytaj dalej »

  Gear Mass Shock, suplement diety Wielu mężczyzn marzy o atletycznej budowie ciała. Niemniej,... czytaj dalej »

  Fa Xtreme Mass Effect

  5.01 opinii:
  Fitness Authority Xtreme Mass Effect jest doskonale działającym, zaawansowanym, gainerem nowej...
  czytaj dalej »

  Fitness Authority Xtreme Mass Effect jest doskonale działającym, zaawansowanym, gainerem nowej... czytaj dalej »

  Nutrend Unisport

  5.02 opinii:
  Nutrend UNISPORT to skondensowany napój średnioenergetyczny zawierający następujące...
  czytaj dalej »

  Nutrend UNISPORT to skondensowany napój średnioenergetyczny zawierający następujące... czytaj dalej »

  Olimp Iso Plus

  4.673 opinii:
  Olimp Iso Plus to bardzo dobrze przygotowany koncentrat w proszku, który będzie służył do...
  czytaj dalej »

  Olimp Iso Plus to bardzo dobrze przygotowany koncentrat w proszku, który będzie służył do... czytaj dalej »

  Trec Vitargo

  4.52 opinii:
  Vitarade EL fueled by Vitargo to rozwiązanie stworzone z myślą o wyczynowych sportowcach,...
  czytaj dalej »

  Vitarade EL fueled by Vitargo to rozwiązanie stworzone z myślą o wyczynowych sportowcach,... czytaj dalej »

  Preparat Vitargo Carboloader został zapisany do kategorii Dla sportowców wraz z tagami: odżywki węglowodanowe. Wytwórcą preparatu Vitargo Carboloader jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka specyfiku Vitargo Carboloader jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Vitargo Carboloader oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Vitargo Carboloader można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Vitargo Carboloader. Preparat Vitargo Carboloader został zapisany do bazy danych w dniu 2016-02-01 09:57. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Vitargo Carboloader to prosimy o napisanie swojej opinii. Serwis Supple.pl współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat stosowania Vitargo Carboloader. Jeżeli napiszesz informację na temat preparatu Vitargo Carboloader to z pewnością pomożesz wielu ludziom.