Vitaminum B compositum Teva

Vitaminum B compositum Teva

miejsce
w rankingu

Vitaminum B compositum Teva
4.5
opinii: 2
4 sposoby na to, by szybko zniszczyć swój organizm

4 sposoby na to, by szybko zniszczyć swój organizm

Czytaj artykuł
Dlaczego układ immunologiczny jest tak ważny?

Dlaczego układ immunologiczny jest tak ważny?

Czytaj artykuł
Tabletki odchudzające na bazie zielonej kawy

Tabletki odchudzające na bazie zielonej kawy

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Justyna 2016-03-23 14:18

  Jestem zadowolona. Używany jako wspomaganie organizmu w walce z niedoborem witamin.

 • Opinia użytkownika 2015-09-11 13:39

  Doby, tani i niweluje niedobory. Zdecydowanie polecam.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  Vitaminum B compositum Teva to preparat dostępny w postaci drażetek. W składzie preparatu znajdują się witaminy z grupy B, które uczestniczą w przemianach tłuszczów, białek i węglowodanów. Okazuje się, że nasz organizm, choć wielozadaniowy, nie jest w stanie sam wytwarzać witamin z grupy B. O niedoborze witamin z grupy B mogą świadczyć następujące objawy: problemy ze snem, zaburzenia nerwowe, osłabienie, zaburzenia krążenia.

  Skład:

  W składzie drażetek Vitaminum B compositum Teva znajdują się następujące substancje: Tiaminy azotan, Ryboflawina, Pirydoksyny chlorowodorek, Nikotynamid, Wapnia pantotenian, sacharoza, laktoza bezwodna, celuloza mikrokrystaliczna, magnezu, stearynian, talk, guma arabska, żółcień chinolinowa (E104), czerwień koszenilowa (E124), Opaglos 6 000 white.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Osobom dorosłym oraz młodzieży zaleca się przyjmować 1 drażetkę 3 razy na dobę.

  Drzeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Preparat Vitaminum B compositum Teva został dodany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: zmęczenie, trądzik, zdrowie, witaminy. Producentem specyfiku Vitaminum B compositum Teva jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka specyfiku Vitaminum B compositum Teva jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Vitaminum B compositum Teva oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Vitaminum B compositum Teva dostępny jest bez recepty.