Vitaminum B compositum Teva

Vitaminum B compositum Teva

miejsce
w rankingu

--

Vitaminum B compositum Teva
4.5
opinii: 2
Olej kokosowy. Najzdrowszy olej świata?

Olej kokosowy. Najzdrowszy olej świata?

Czytaj artykuł
W jaki sposób poprawić pamięć i koncentrację. Skuteczne sposoby.

W jaki sposób poprawić pamięć i koncentrację. Skuteczne sposoby.

Czytaj artykuł
Nadmierne owłosienie - co warto o nim wiedzieć?

Nadmierne owłosienie - co warto o nim wiedzieć?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Justyna 2016-03-23 14:18

  Jestem zadowolona. Używany jako wspomaganie organizmu w walce z niedoborem witamin.

 • Opinia użytkownika 2015-09-11 13:39

  Doby, tani i niweluje niedobory. Zdecydowanie polecam.

 • Zapoznaj się z ulotką Vitaminum B compositum Teva

  Producent:

  Opis:

  Vitaminum B compositum Teva to preparat dostępny w postaci drażetek. W składzie preparatu znajdują się witaminy z grupy B, które uczestniczą w przemianach tłuszczów, białek i węglowodanów. Okazuje się, że nasz organizm, choć wielozadaniowy, nie jest w stanie sam wytwarzać witamin z grupy B. O niedoborze witamin z grupy B mogą świadczyć następujące objawy: problemy ze snem, zaburzenia nerwowe, osłabienie, zaburzenia krążenia.

  Skład:

  W składzie drażetek Vitaminum B compositum Teva znajdują się następujące substancje: Tiaminy azotan, Ryboflawina, Pirydoksyny chlorowodorek, Nikotynamid, Wapnia pantotenian, sacharoza, laktoza bezwodna, celuloza mikrokrystaliczna, magnezu, stearynian, talk, guma arabska, żółcień chinolinowa (E104), czerwień koszenilowa (E124), Opaglos 6 000 white.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Osobom dorosłym oraz młodzieży zaleca się przyjmować 1 drażetkę 3 razy na dobę.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - Witaminy

  Preparat Vitaminum B compositum Teva został przyporządkowany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: zmęczenie, trądzik, zdrowie, witaminy. Wytwórcą produktu Vitaminum B compositum Teva jest , który również jest wytwórcą takich specyfików jak . Ulotka produktu Vitaminum B compositum Teva jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Vitaminum B compositum Teva oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Vitaminum B compositum Teva można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Vitaminum B compositum Teva. Preparat Vitaminum B compositum Teva został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-09-08 21:25. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Vitaminum B compositum Teva to prosimy o napisanie swojej opinii. Nasza platforma tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat używania Vitaminum B compositum Teva. Jeżeli utworzysz opinię na temat produktu Vitaminum B compositum Teva to z pewnością pomożesz wielu osobom.