Vertigo

Vertigo

miejsce
w rankingu

--

Vertigo
3.67
opinii: 3
Jak dbać o włosy zimą

Jak dbać o włosy zimą

Czytaj artykuł
Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Czytaj artykuł
Jak dbać o cerę od wewnątrz

Jak dbać o cerę od wewnątrz

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Animka 2015-08-09 10:50

  Od kilku dni stosuje te cienie i bardzo mi się podobają. Od pierwszego dnia wiedziałam, że to działa i dają radę :)

 • Maja 2015-05-12 23:25

  Widziałam je na żywo w sklepie, wyglądają trochę odpustowo i badziewnie, ja bym przynajmniej ich nie stosowała ..

 • Lilia 2015-04-14 12:09

  Używam odcienia różu numer 13, ale nie polecam. Dość przeciętny

 • Zapoznaj się z ulotką Vertigo

  Producent:

  INGLOT

  Thumb inglot

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - cienie

  Specyfik Vertigo został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: cienie, kosmetyki. Wytwórcą produktu Vertigo jest Inglot, który również jest producentem takich specyfików jak Nail Whitener, Cream Concealer, AMC, Pure Pigment Eye Shadow, Inglot-Pro, Dry & Shine, Sprint Super Star . Ulotka produktu Vertigo jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Vertigo oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Vertigo można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Vertigo. Produkt Vertigo został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-03 06:20. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Vertigo to prosimy o dołączenie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat używania Vertigo. Jeżeli utworzysz opinię na temat produktu Vertigo to z pewnością pomożesz wielu ludziom.