Velvet Touch, Eyeliner Waterproof

Velvet Touch, Eyeliner Waterproof

miejsce
w rankingu

--

Velvet Touch, Eyeliner Waterproof
4.33
opinii: 3
Olej marchewkowy jako surowiec kosmetyczny?

Olej marchewkowy jako surowiec kosmetyczny?

Czytaj artykuł
Odżywka do rzęs - jak sprawdzić czy jest dobra?

Odżywka do rzęs - jak sprawdzić czy jest dobra?

Czytaj artykuł
Kosmetyk idealny dla suchej skóry

Kosmetyk idealny dla suchej skóry

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Finka 2015-08-12 12:49

  Jedna z lepszych kredek które próbowałam, nie spływa, dobrze się trzyma. Świetnie się nadaje na długotrwałe makijaże :)

 • Martyna 2015-08-12 12:48

  Jej największym plusem jest trwałość, to z niej jestem najbardziej zadowolona :) Do tego ma fajny czarny kolor, który jest w stanie podkreślić ładnie powieki.

 • Emilka 2015-06-11 17:37

  Polecam! Kredka fajnie podkreśla powieki/brwi. U mnie dobrze współpracuje z moją karnacją, jak najbardziej jestem zadowolona ;)

 • Zapoznaj się z ulotką Velvet Touch, Eyeliner Waterproof

  Producent:

  GOSH

  Thumb gosh

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Velvet Touch, Eyeliner Waterproof został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: do powiek, konturowka, konturowka do powiek, wodoodporna konturowka, kredki do powiek, do brwi, kredki, kredki do brwi, eyelinery, makijaż. Producentem preparatu Velvet Touch, Eyeliner Waterproof jest Gosh, który również jest twórcą takich preparatów jak X-Ceptional Wear Make-up , Velvet Touch, Eyeliner Waterproof, Amazing Lengthn Build Mascara, Effect Powder, X-Ceptional Wear Fond De Teint . Ulotka preparatu Velvet Touch, Eyeliner Waterproof jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Velvet Touch, Eyeliner Waterproof oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Velvet Touch, Eyeliner Waterproof dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Velvet Touch, Eyeliner Waterproof. Produkt Velvet Touch, Eyeliner Waterproof został dołączony do bazy danych w dniu 2015-05-06 06:02. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Velvet Touch, Eyeliner Waterproof to prosimy o dodanie swojej opinii. Portal Supple.PL tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat używania Velvet Touch, Eyeliner Waterproof. Jeżeli utworzysz informację na temat produktu Velvet Touch, Eyeliner Waterproof to z pewnością pomożesz wielu osobom.