Reklama baner
Vanilla & Soy Milk, Nourishing Body Spray

Vanilla & Soy Milk, Nourishing Body Spray

miejsce
w rankingu

--

Vanilla & Soy Milk, Nourishing Body Spray
3.4
opinii: 5

Kup w sklepie

Perfumy ze wszystkich stron świata

Perfumy ze wszystkich stron świata

Czytaj artykuł
Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Czytaj artykuł
Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Eliza 2016-02-26 10:20

  Pięknie pachną, słodką Vanilią. Nie czuć za bardzo alkoholu co jest dla mnie bardzo ważne.

 • Kasia P. 2016-02-11 15:44

  Pięknie pachną, słodką Vanilią. Nie czuć za bardzo alkoholu co jest dla mnie bardzo ważne. Są zwykłe, tak jakby sama woda i zapach Vanilli, ale to dobrze bo nie śmierdzą dziwnymi "po" zapachami, ani nie boje się o ich kontakcie z moją skórą ani włosami.

 • Róża 2015-08-15 16:44

  Skóry na pewno nie odżywia, może minimalnie nawilża ale lepsze i tak są już kremy albo oliwki. Ale za to intensywnie pachnie i to się liczy :)

 • Sztuka dobrego biegania

  Sztuka dobrego biegania

  Czytaj artykuł
  Na co zwracać uwagę wybierając sztuczne łzy?

  Na co zwracać uwagę wybierając sztuczne łzy?

  Czytaj artykuł
  Jakie właściwości mają algi

  Jakie właściwości mają algi

  Czytaj artykuł
 • Celinka 2015-08-15 16:43

  Nie polecam! Dałam za to prawie 20zł a efekt zerowy, tylko ładnie pachnie wanilią i to wszystko

 • Renata.C 2015-08-15 16:42

  Minimalny efekt nawilżania widzę, przez to wszelkie zmiany na mojej skórze są jakby "rozmyte" - z efektu jestem zadowolona!

 • Zapoznaj się z ulotką Vanilla & Soy Milk, Nourishing Body Spray

  Producent:

  AVON NATURALS

  Thumb avon naturals

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Vanilla & Soy Milk, Nourishing Body Spray został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: spray do ciała, mleczko, kosmetyki. Wytwórcą preparatu Vanilla & Soy Milk, Nourishing Body Spray jest Avon Naturals, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Body Yogurt, Vanilla & Soy Milk, Nourishing Body Lotion, Black Cherry & Nutmeg, Renewing Body Lotion, Juicy Watermelon, Refreshing Body Spray, Black Cherry & Nutmeg, Renewing Body Spray. Ulotka produktu Vanilla & Soy Milk, Nourishing Body Spray jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Vanilla & Soy Milk, Nourishing Body Spray oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Vanilla & Soy Milk, Nourishing Body Spray dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Vanilla & Soy Milk, Nourishing Body Spray. Produkt Vanilla & Soy Milk, Nourishing Body Spray został dodany do bazy danych w dniu 2015-04-15 06:06. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Vanilla & Soy Milk, Nourishing Body Spray to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Portal Supple.PL uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat używania Vanilla & Soy Milk, Nourishing Body Spray. Jeżeli utworzysz opinię na temat specyfiku Vanilla & Soy Milk, Nourishing Body Spray to z pewnością pomożesz wielu ludziom.