Reklama baner
Uriage D.S.

Uriage D.S.

miejsce
w rankingu

--

Uriage D.S.
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Na co pomaga witamina D3?

Na co pomaga witamina D3?

Czytaj artykuł
Właściwości glinki białej Kaolinite

Właściwości glinki białej Kaolinite

Czytaj artykuł
Żyj po sportowemu - to modne!

Żyj po sportowemu - to modne!

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Uriage D.S.

Producent:

URIAGE

Thumb uriage

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

Produkt Uriage D.S. został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: łojotok. Wytwórcą specyfiku Uriage D.S. jest Uriage, który również jest twórcą takich produktów jak Uriage D.S., Uriage D.S., Uriage Bariederm, Uriage Cu-Zn, Uriage Isofill Riche. Ulotka preparatu Uriage D.S. jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Uriage D.S. oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Uriage D.S. można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Uriage D.S.. Specyfik Uriage D.S. został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2016-03-02 10:40. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Uriage D.S. to prosimy o dodanie swojej opinii. Nasza platforma uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat stosowania Uriage D.S.. Jeżeli dodasz recenzję na temat preparatu Uriage D.S. to z pewnością pomożesz wielu ludziom.