Uriage Bariederm

Uriage Bariederm

miejsce
w rankingu

--

Uriage Bariederm
4.5
opinii: 2
Krótki przewodnik po butach sportowych dla najmłodszych

Krótki przewodnik po butach sportowych dla najmłodszych

Czytaj artykuł
Jak zwalczyć złe samopoczucie?

Jak zwalczyć złe samopoczucie?

Czytaj artykuł
Stres: 5 sposobów jak się go pozbyć

Stres: 5 sposobów jak się go pozbyć

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-21 11:21

  Spełnia oczekiwania

 • Tatianka 2016-04-12 10:05

  Działa, kiedy go używałam( całą zimę ) nie miałam żadnych skórek i problemów z ustami.Polecam!

 • Zapoznaj się z ulotką Uriage Bariederm

  Producent:

  URIAGE

  Thumb uriage

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty -

  Lips

  4.52 opinii:
  Lips to kosmetyk w postaci maści na zajady. Maść przeznaczona jesy w szczególności dla...
  czytaj dalej »

  Lips to kosmetyk w postaci maści na zajady. Maść przeznaczona jesy w szczególności dla... czytaj dalej »

  4.52 opinii:

  Specyfik Uriage Bariederm został dołączony do kategorii Inne wraz z tagami: pękające usta. Producentem specyfiku Uriage Bariederm jest Uriage, który również jest twórcą takich preparatów jak Uriage D.S., Uriage D.S., Uriage Bariederm, Uriage Cu-Zn, Uriage Isofill Riche. Ulotka preparatu Uriage Bariederm jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Uriage Bariederm oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Specyfik Uriage Bariederm można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Uriage Bariederm. Preparat Uriage Bariederm został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2016-03-09 13:16. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Uriage Bariederm to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Portal Supple.PL współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat stosowania Uriage Bariederm. Jeżeli dołączysz recenzję na temat preparatu Uriage Bariederm to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.