Urgo Coricide

Urgo Coricide

miejsce
w rankingu

--

Urgo Coricide
0.0
opinii: 0
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Acerin - Płyn Na Odciski

4.52 opinii:
Acerin to preparat dostępny w postaci płynu na odciski. Acerin przeznaczony jest do usuwania...
czytaj dalej »

Acerin to preparat dostępny w postaci płynu na odciski. Acerin przeznaczony jest do usuwania... czytaj dalej »

Maść na odciski Hasco

4.336 opinii:
Maść na odciski Hasco to preparat przeznaczony do usuwania odcisków. Preparat wykazuje...
czytaj dalej »

Maść na odciski Hasco to preparat przeznaczony do usuwania odcisków. Preparat wykazuje... czytaj dalej »

Preparat Urgo Coricide został zapisany do kategorii Higiena wraz z tagami: Usuwanie odcisków, Odciski. Producentem specyfiku Urgo Coricide jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka preparatu Urgo Coricide jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Urgo Coricide oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Urgo Coricide można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Urgo Coricide. Specyfik Urgo Coricide został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2016-02-29 14:32. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Urgo Coricide to prosimy o dodanie swojej recenzji. Portal Supple.PL tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat stosowania Urgo Coricide. Jeżeli napiszesz notkę na temat specyfiku Urgo Coricide to z pewnością pomożesz wielu osobom.