UniGel Apotex

UniGel Apotex

miejsce
w rankingu

--

UniGel Apotex
3.0
opinii: 2
Czego przyczyną może być bezsenność?

Czego przyczyną może być bezsenność?

Czytaj artykuł
Co jeść i pić podczas upałów?

Co jeść i pić podczas upałów?

Czytaj artykuł
Wszystkim czytelnikom życzymy rodzinnych, zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych!

Wszystkim czytelnikom życzymy rodzinnych, zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych!

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Karolina 2017-01-15 10:34

  super środek po zabiegu szybciej goi rany drogi ale skuteczny

 • Ola 2015-09-14 23:33

  Miałam problem z gojącą się raną, a raczej z niegojącą więc sięgnęłam po coś z wyższej półki. Tzw. UniGel Apotex za prawie stówę. Co za kretynka ze mnie. Tylko dlatego, że mnie dupa szczypała i nie mogłam spać przez dwie noce wydałam tyle hajsu na takie małe g..., które działa jak inne maści za 3zł. Nie kupujcie tego.

 • Zapoznaj się z ulotką UniGel Apotex

  Producent:

  Opis:

  UniGel Apotex to preparat dostępny w postaci żelu. Preparat przeznaczony jest dla osób, które borykają się z trudno gojącymi się ranami oraz oparzeniami. UniGel Apotex sprawdza się w przypadku ran, otarć, skaleczeń, owrzodzeń powstałych na skutek niewydolności krążenia żylnego i tętniczego. Żel może być stosowany przez pacjentów, których problemem są odleżyny.

  Skład:

  W składzie żelu UniGel Apotex znajdują się następujące substancje: usieciowany kopolimer 2-hydroksyetylometakrylanu.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Niewielką ilość żelu nanieść na ranę.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - Żelowy opatrunek

  Specyfik UniGel Apotex został dodany do kategorii Inne wraz z tagami: zdrowie, Żeloway opatrunek. Producentem produktu UniGel Apotex jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka preparatu UniGel Apotex jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat UniGel Apotex oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego opakowanie. Produkt UniGel Apotex można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu UniGel Apotex. Preparat UniGel Apotex został dodany do bazy danych w dniu 2015-09-06 22:48. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu UniGel Apotex to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat używania UniGel Apotex. Jeżeli dołączysz notkę na temat specyfiku UniGel Apotex to z pewnością pomożesz wielu ludziom.