Tryptoino

Tryptoino

miejsce
w rankingu

--

Tryptoino
5.0
opinii: 1
Antyperspirant dla mężczyzn. Zobacz, czym powinien charakteryzować się dobry męski dezodorant!

Antyperspirant dla mężczyzn. Zobacz, czym powinien charakteryzować się dobry męski dezodorant!

Czytaj artykuł
Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Czytaj artykuł
Solidna dawka motywacji od Adrienne Koleszár

Solidna dawka motywacji od Adrienne Koleszár

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Joanna 2016-03-02 13:08

  Bardzo dobry suplement diety,może być stosowany w przypadku nerwic i stanów stresowych.

 • Zapoznaj się z ulotką Tryptoino

  Producent:

  Opis:

  Tryptoino to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. W składzie suplementu diety znajdują się niezwykle cenne substancje, do których należy zaliczyć: witaminę B6. Witamina B6 wspiera układ nerwowy oraz daje gwarancję prawidłowych funkcji psychologicznych. Ponadto - witamina B6 zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia.

  Skład:

  W składzie suplementu diety Tryptoino znajdują się następujące substancje: L-tryptofan, inozytol, żelatyna, woda, E 171, E 172, witamina B6, maltodekstryna, E 470b.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się stosować 2-3 kapsułki dziennie.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - tryptofan

  Tryptoino

  5.01 opinii:
  Tryptoino to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. W składzie suplementu diety znajdują...
  czytaj dalej »

  Tryptoino to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. W składzie suplementu diety znajdują... czytaj dalej »

  Preparat Tryptoino został przyporządkowany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: układ nerwowy, zmniejsza zmęczenie, tryptofan. Producentem preparatu Tryptoino jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka specyfiku Tryptoino jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Tryptoino oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego opakowanie. Preparat Tryptoino można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Tryptoino. Produkt Tryptoino został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-09-26 12:47. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Tryptoino to prosimy o dodanie swojej opinii. Nasza strona współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania Tryptoino. Jeżeli utworzysz opinię na temat preparatu Tryptoino to z pewnością pomożesz wielu ludziom.