True Match The Foundation Super Blendable

True Match The Foundation Super Blendable

miejsce
w rankingu

--

True Match The Foundation Super Blendable
3.0
opinii: 3
Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Czytaj artykuł
Suplementy poprawiające kondycję naszej skóry

Suplementy poprawiające kondycję naszej skóry

Czytaj artykuł
Kosmetyki​ ​do​ ​włosów​ ​-​ ​szeroki​ ​wybór,​ ​wiele​ ​możliwości

Kosmetyki​ ​do​ ​włosów​ ​-​ ​szeroki​ ​wybór,​ ​wiele​ ​możliwości

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Edyta 2015-08-17 13:43

  Podkład od Loreal dobrze trzyma się twarzy, do tego fajnie na niej wygląda! Polecam jak najbardziej :)

 • Janda 2015-04-16 21:04

  Na mnie nawet to działa. Podkłady skutecznie zasłania moje niedoskonałości i to działa na mnie! Daje 4/5 i liczę na ten środek aby się nie popsuł!

 • Daria 2015-04-16 21:02

  Jakoś ten podkład na mnie nie działa za dobrze. True Match The Foundation Super Blendable bardzo strasznie się rozmazuje i niestety jest drogi. Na mnie nie działa, nie polecam!

 • Zapoznaj się z ulotką True Match The Foundation Super Blendable

  Producent:

  LOREAL

  Thumb loreal

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - podkład

  Specyfik True Match The Foundation Super Blendable został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: fluidy, podkłady, makijaż. Wytwórcą preparatu True Match The Foundation Super Blendable jest LOreal, który również jest twórcą takich preparatów jak LOreal Visible Results, LOreal Revitalift , LOreal Age Perfect , LOreal Kolagenowa Sprężystość Skóry , LOreal Age Re-Perfect Pro-Calcium. Ulotka specyfiku True Match The Foundation Super Blendable jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat True Match The Foundation Super Blendable oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Produkt True Match The Foundation Super Blendable można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu True Match The Foundation Super Blendable. Produkt True Match The Foundation Super Blendable został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-04-03 06:16. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku True Match The Foundation Super Blendable to prosimy o dodanie swojej opinii. Nasza platforma współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z True Match The Foundation Super Blendable. Jeżeli zamieścisz notkę na temat preparatu True Match The Foundation Super Blendable to z pewnością pomożesz wielu ludziom.