True Match Minerals

True Match Minerals

miejsce
w rankingu

--

True Match Minerals
3.33
opinii: 3
Jak depilować twarz?

Jak depilować twarz?

Czytaj artykuł
Koenzym Q10

Koenzym Q10

Czytaj artykuł
Olejki – najlepszy sposób na poprawę kondycji włosów

Olejki – najlepszy sposób na poprawę kondycji włosów

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Wiolka 2015-08-07 10:15

  Wydaje mi się, że to mi nic nie daje. Ten puder za szybko znika i po kilku godzinach nie działa po prostu. nie polecam!

 • Pati4 2015-08-07 10:15

  Miałam okazje już kilka razy stosować True Match Minerals. Jednak na począku tak dobrze na mnie nie działał jak teraz. Namówiła mnie do tego koleżanka i udało się jej :)

 • Olga 2015-08-07 10:13

  Puderek znakomicie pasuje do mojej cery i teraz wiem, że tylko dzięki właściwej pielęgnacji mam szansę wyglądać ładnie i pięknie!

 • Zapoznaj się z ulotką True Match Minerals

  Producent:

  LOREAL

  Thumb loreal

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik True Match Minerals został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: sypki puder, puder mineralny, kosmetyki. Wytwórcą produktu True Match Minerals jest LOreal, który również jest twórcą takich produktów jak LOreal Visible Results, LOreal Revitalift , LOreal Age Perfect , LOreal Kolagenowa Sprężystość Skóry , LOreal Age Re-Perfect Pro-Calcium. Ulotka produktu True Match Minerals jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat True Match Minerals oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Specyfik True Match Minerals można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu True Match Minerals. Specyfik True Match Minerals został zapisany do bazy danych w dniu 2015-04-03 06:11. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu True Match Minerals to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Serwis Supple.pl uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat korzystania z True Match Minerals. Jeżeli dodasz notkę na temat specyfiku True Match Minerals to z pewnością pomożesz wielu osobom.