Treselle EDP

Treselle EDP

miejsce
w rankingu

--

Treselle EDP
4.2
opinii: 5
Co to takiego masło kawowe?

Co to takiego masło kawowe?

Czytaj artykuł
Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czytaj artykuł
Perfumy ze wszystkich stron świata

Perfumy ze wszystkich stron świata

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Sandra 2016-02-17 16:02

  Super! Zapach pięknie podkreśla kobiecą siłę, niezależność. W Treselle najmocniej wyczuwamy słodkie kwiaty, przyozdobione ciepłą, wytworną nutą.Polecam.

 • Anetka 2015-05-28 21:57

  Ja czuję w nim przede wszystkim pieprz i różne kwiaty. Utrzymuje się na skórze około 4-5h, oczywiście lekko znika. Na początku nie jest mocny, tylko utrzymuje się na podobnym poziomie przez kilka godzin. Ja jestem bardzo zadowolona z tego zakupu!

 • Opinia użytkownika 2015-04-25 15:49

  Perfumik jest boski, zawsze zamawiam go sobie u mojej siostry na prezent gwiazdkowy.

 • Objawy bólu gardła. Co cię czeka, gdy dopadnie cię infekcja?

  Objawy bólu gardła. Co cię czeka, gdy dopadnie cię infekcja?

  Czytaj artykuł
  Jak rozpoznać nietolerancję pokarmową?

  Jak rozpoznać nietolerancję pokarmową?

  Czytaj artykuł
  Pielęgnacja włosów olejami

  Pielęgnacja włosów olejami

  Czytaj artykuł
 • Kropka 2015-04-25 15:15

  Jak dla mnie ten zapach ma w sobie coś urzekającego jednak zgodzę się że z trwałością nie jest już tak fajnie.

 • Trynda 2015-04-15 01:02

  Niestety zapach jest bardzo słabo wyczuwalny i ciężko jest go jednoznacznie scharakteryzować. Jest dość drogi i niestety ale szybko się ulatnia - moim zdaniem nie warto

 • Zapoznaj się z ulotką Treselle EDP

  Producent:

  AVON

  Thumb avon

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Treselle EDP został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: zapachy dla kobiet, perfumy, zapachy. Wytwórcą produktu Treselle EDP jest Avon, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Color Trend, Kajalstick Double-Ended, Summer White Sunset EDT, Super Drama Mascara, Planet Spa, Thailand Lotus Flower, Luxuriously Light Body Souffle, Skin So Soft, Replenishing Hand Cream. Ulotka specyfiku Treselle EDP jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Treselle EDP oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Treselle EDP dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Treselle EDP. Specyfik Treselle EDP został dodany do bazy danych w dniu 2015-04-03 06:11. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Treselle EDP to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Platforma uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat stosowania Treselle EDP. Jeżeli utworzysz recenzję na temat preparatu Treselle EDP to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.